Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gonosz vagyok mert nem mentem...

Gonosz vagyok mert nem mentem el az apam temetesere?

Figyelt kérdés

Alkoholista volt egesz eleteben, soha egy szelet kenyeret sem adott a csaladjanak. Egesz eletemben gyotrodni kellett miatta, felni hogy most ki fogja megverni, most mikor fog haza jonni verekedni anyaval es kotekedni velunk..

Nagyon nagyon szenvedtunk miatta. Semmi oromot nem okozott az eletunkben, csak szenvedest.

Jo par eve elvaltak anyaek, o elte az eletet soha nem hivott, en sem ot, nyugtunk volt vegre. Orultem hogy nem tudok rola semmit, es nem kell idegeskednem.

Meghalt, nem vettem reszt az intezkedesben, en nem tekintem az apamnak, a rokonai temettek el.

Nem mentem el a temetesre, mert nem akartam tovabb stresszelni, meg hallgatni a rokonait hogy milyen gyerek vagyok en, a rokonaival sem talalkoztam mar vagy 15 eve.

Igy ismeretlenul megkerdezem toletek, a leirtak alapjan gonosz vagyok amiert nem mentem el vagy ertheto?


2022. nov. 17. 19:10
A kérdező szavazást indított:
Ertheto
Gonosz vagyok
35 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy az. Sztem ugysincs tul sok jelentosege a temeteseknek. Az elhunytnak mar mind1.. en mindig kihagyom ha tudom
2022. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az csak egy dolog, hogy képes arra, hogy gyereket csináljon.


Én mikor apám meghalt sajnáltam, de titkon örültem is neki azok után, amiket tett

2022. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

En is igy gondolom, hogy nincs jelentosege egy temetesnek.

Csak az a baj, a testvereim mindent mondanam ram amiert nem mentem el.

Nem birjak megerteni hogy ez az en dontesem, ok mashogy latjak es en is. Ezert kerdezem igy ismereretlenul , mert nem tudok egyeterteni veluk es elgondolkoztam en vagyok e a gonosz..

2022. nov. 17. 19:16
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mért, a testvéreidet nem verte?
2022. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél "gonosz"? Egyébként is, már megvolt a temetés, szarni bele.


Majd ha apuci megteszi, hogy ha már gyereket b.szik akkor úgy is áll a dolgokhoz...


A másik meg, hogy egy hullának kb. már mindegy, hogy utána mi történik vele. Szoktam is mondani, hogy majd ha én meghalok, ássanak a kertbe egy gödröt, fődet rá és kész. Meg van oldva, nem kell pénzt költeni se rá

2022. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4. Nagyon rossz a gondolkodasuk es nem latjak a valosagot
2022. nov. 17. 19:24
 7/15 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit megnyugodtam.
2022. nov. 17. 19:26
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az az ők döntése hogy elmentek

Ha bántanak ezzel téged mondd meg nekik hogy azok után amit gyerekként átéltetek?

Ha nem értenek meg hagyd

Majd elmulik ez bennük

2022. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hiába mondom
2022. nov. 17. 19:46
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy hatassal tudjanak lenni ram, de eleg nehez amikor mindenki ugyanazon a velemenyen van csak en nem, es nekem nem lehet sajat velemenyem mert csak az ovek a jo.
2022. nov. 17. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!