Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit írjak tapasztalathoz?

Mit írjak tapasztalathoz?

Figyelt kérdés
Na szóval, pályakezdő vagyok de tapasztalathoz tudnék írni egy négyhetes szakmai gyakorlatot. A probléma ott kezdődik hogy ugye azt is le kéne írni mit csináltam ott, csak hát nincs mit. Nem arról van szó hogy nem akartam csinálni semmit se, hanem ők nem tudtak nekem milyen feladatot adni, ezért volt hogy egész álló nap csak üldögéltem az irodában. Az elején kellett papírokat rendbe raknom és azzal szöszöltem egy hétig mivel több ezer papírról volt szó, aztán semmi. Volt hogy bent ültem két órát és inkább hazaküldtek.

2023. szept. 29. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Itt a gyakorlat lenne a lényeg, szóval ezt fölösleges említeni.
2023. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát de üresen nem akarom hagyni, így se akarnak felvenni sehova mert pályakezdő vagyok.
2023. szept. 29. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beírhatod, de ha kérdeznek, megmondod: iratrendezés. Nem kell részletezni.
2023. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Iratrendezés, fénymásolás, telefon kezelése.
2023. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-es a legjobb. Professzionális módon fogalmazd meg az "effektív semmit".

Vannak ehhez jó kis videók fent akár yt-n is. :)

2023. szept. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!