Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Párkereső hirdetésre szertnék...

Párkereső hirdetésre szertnék válaszolni. Ti mit írnátok, hogy válaszolnátok. Tanácstalan vagyok, még soha nempróbáltam. Valakinek tapasztalata, esetleg egy pár konkrét kezdőmondat, hogy mit írjak a hirdetés feladójának? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok dolgon múlik ez...

Hol jelent meg a hirdetés? mi a szövege?

Te mennyi idős vagy? a hirdető mennyi idős?

...


23F

2016. ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves "Rózsa"/"Béla221"!

Nagyon tetszenek a Feketelaki Harsona honlapján található soraid. Szívesen megismernélek egy picit jobban. Én is kedvelem az úszást (...önjellemző sorok)... Lenne kedved itt, a neten kicsit beszélgetni? (E-címem...)


Aztán tovább lehet lépni.

2016. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nedves Hirdető!

Ráleltem intim soraidra, a "Meleg nagyanyók" c. hirdetési oldalon.

Mindig ilyenre vágytam, de legjobban a nyugdíjad izgatott fel.

Várja soraid, egy forró nagyapó.

2016. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves X!

Olvastam hirdetésedet/bemutatkozó lapodat és szimpatikusnak érezlek. Jómagam ilyen és ilyen vagyok, itt élek (vagy internetes társkeresőnél utalj a saját bem. oldaladra), szeretek ezt és azt csinálni.

Szívesen megismernélek közelebbről. Ha te is szimpatikusnak tartasz, kérlek írj a ..... címre.

Szeretettel üdvözöl:

'keresztneved'

2016. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,tippeket mindenkinek !!! :)
2016. ápr. 28. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!