Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szerintetek egy babaarc...

Milyen szerintetek egy babaarcú nő? Vagy akár babaarcú férfi?

Figyelt kérdés

A google-be beírtam, de egy csomó olyan találatot is kidobott, amire és nem mondanám, hogy babaarcú, ezért kérdezlek titeket. Vagy képet, képeket kérek, ami tipikusan babaarcú szerinted, de ha le tudod írni, mitől lesz valaki babaarcú, az éppolyan jó (ha nem jobb).


(Ja, és léci ne vitázzatok, mert ez szubjektív, mindenkinek a saját véleménye.)



2023. okt. 2. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem igazán tudom, mert babaarcú gyanúval kevés van, baromarcú viszont annál több - mind a két nem képviseletében! :D
2023. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
2023. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Nő: Kerekdedebb arcforma, pisze orr, nagy (kerek) szemek, hosszú szempillák, kisebb száj, és persze fiatalos arcbőr. A fiatal lányok/nők arca “párnásabb”, kerekebb, mivel idővel kivész a bőrből a kollagén, tehát ha egy nő arca később sem válik “csontosabbá”, arra szokták mondani, hogy “babaarcú”. Na meg a fent fesorolt tulajdonságok egyvelegére, mivel ezekkel konkrétan úgy néz ki, mint egy baba.

Férfi: Simára borotvált arcbőr és finomabb vonások - ugyanúgy, mint a nőknél, inkább kerekdedebb arcforma, semmi kiálló, éles állkapocs vagy hasonló.

Ezenkívül persze hozzátartozik, hogy mindkét nemnél a szebb arcúakra szokták használni a “babaarc” kifejezést.

2023. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Férfinál undorító. Túlmegy a b*zin, inkább pedofil hatást kelt.
2023. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Babaarcu no vagyok es a 20-on eves babaarcu fiuk jonnek be. Nem,nem hom arosak szeparcu fiuk.
2023. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

[link]


O babaarcu. Sok nonek tetszik. Tokeletesen szabalyos arcu szepfiu.


A babaarc noknel az orok szepsegideal megtestesitoje.

2023. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
2023. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
2023. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Hat 8. sztem ez a vicsorgo nő messze van a babaarctol
2023. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a 7-es a vicsorgo
2023. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!