Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma voltam egy telefon tarsaság...

Ma voltam egy telefon tarsaságnál ügyfélszolgálaton. Egy 30 körüli ügyintéző nő simán létegezett, én 49 éves férfi vagyok. Nem zavart, csak nem vagyok hozzá szokva. Szerintetek ez van kiadva nekik, vagy ösztönös?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Megkérdezte, hogy tegezhet?
2023. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ösztönös? Neked ez mit jelent ebben a szituációban?
2023. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem kérdezte meg, simán letegezett.

Csodálkoztam, nem zavart, de nem egy McDonald's volt, ahol zsigerből jön.

Csak azon gondolkodtam hogy ez a trend.

2023. ápr. 18. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
3 Akkor csak neveletlen volt.
2023. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Ma sajna ez a trendi szinte mindenhol, a szakik miatt lakult ez ki.
2023. ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fiatalabbnak nézett a korodnál. Nem vagyunk egyformák, én azt furcsállom, amikor egy ránézésre velem egykorú pénztáros, boltos, ügyintéző magázódásba kezd.
2023. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Ezt sosem lehet tudni, pláne egy nőnél.

Én 30-as férfi vagyok, és tény, hogy kevesebbnek nézek a koromnál, de az engem is meglepett, mikro tavaly letegezett egy korombeli ügyintéző nő a kormányablakban, nem zavart, váltottam tegezésre.

Tavaly elkezdtem fogászati magánrendelésre járni. A 2 doktornő magázott (kezelés közben véletlenül letegeztek), 3 asszisztensből 2 szó nélkül tegeződésre váltott.

Aldiban meg van 1-2 sértett fejű huszonéves kasszás, aki magázódni akar, a 40es meg inkább tegeződnének.

Szóval passz, szerintem viccesek a karót nyelt, begyöpösödött emberek, akik minden ismeretlent magázni akarnak, de sokszor képtelenség eldönteni, tegeződjek vagy magázódjak.

Szóval akármi lehet: lehet mindenkit tegeznek, lehet fiatalos vagy, lehet szimpi voltál neki, ki tudja.

2023. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolog, ha tegeznek. Én örülni szoktam ennek. Ha magáznak, megijedek, hogy olyan idősnek nézek ki?!
2023. szept. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy hogy reagáltál rá?

Én udvariasan megkérdeztem volna szeretettel édesen, hogy "most akkor tegeződünk?"

Hátha akkor veszi a lapot ha egy csöpp esze van, és elnézést kér.

Vagy ha tipikus mai bunkó, akkor flegmán ennyit mondana: "nálunk ez a szokás"

nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

52 vagyok, én szeretem ha tegeződhetek az üzletben, de én meg arra vagyok kihegyezve, hogyha egyszer átmentünk tegezésbe és a végén egy blazírt viszlátot dob.

Én meg szoktam ilyenkor kérdezni, hogy akkor most tegeződünk vagy magázódunk, mert mindegy, csak döntsük el.

ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!