Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólsz ahhoz, hogy menekül...

Mit szólsz ahhoz, hogy menekülnek a hallgatók és a rádió Facebook oldala csurig kritikával mióta a Petőfi Rádió csak magyar zenét játszik?

Figyelt kérdés

Ráadásul magyar zenéből is csak egy szűk kinálat van, alter zene meg ilyen Rúzsmagdi, Tótgabi, Nagyfero


Mikor szüntetik meg ezt a tarthatatlan állapotot és térnek vissza a régi formátumhoz?



2023. okt. 4. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Semmit. Van ezer másik rádió. Nem kötelező a Petőfit hallgatni.
2023. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Eddig is kb. csak magyar zenét játszottak, mondjuk a reggeli műsorban. Nem ez a pofátlanság, hanem hogy kirúgtak 18 embert a 20-ból. Emiatt nem fogom tovább hallgatni, pedig reggel munkába menet és haza fele is csak ezt hallgattam.
2023. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem menekülnek a hallgatók, csak sávot váltottak és inkább mást hallgatnak. Ezeket a bulváros túlzásokat nem kell a közbeszédbe áthozni. Menekülni vészhelyzetben, pánikhelyzetben szoktak, itt csak megnyomtak egy gombot a rádión, és más szól.

A rádiózásnak semmi relevanciája nincs már, hogy a közvélemény ennyire sokkolva lenne. Ezekkel a hangzatos kérdésekkel téged sem az emberek véleménye érdekel, hanem a hatásvadászat.

2023. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

Mivel ez egy fidernyák csatorna, csak a fidernyákok zenéit hajlandó játszani.

Nem kell meglepődni.

2023. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Minden nagyobb változtatásnál ez van eleinte. Most még az elégedetlenkedők hangosak, aztán majd szépen elülnek a hullámok, és maradnak azok, akiknek így is tetszik a rádió.
2023. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Én nem hallgatok rádiót.
2023. okt. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

Magyarországon vagy. Abszolút természetes, hogy végre van magyar számokat játszó adó is.

Ha nem az ízlésed, hallgasd a többi, 99,999% adót.

2023. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Melyik a "régi formátum", engem ez érdekelne? A 2000-es évek előtti állapot, amikor jellemzően csak éjszaka szólt a Petőfin zene, vagy a 2007 utáni "formátum" amikor zenei rádióvá vált és alternatív magyar zenét ill. a külföldi trendinget engedte be a műsoraiba elsősorban, a magyar pop zenét annyira nem, esetleg az ezt szétbarmoló, Tituszék által vezetett Petőfi rádióra gondolsz (2017), ami jellemzően pop, mainstream zenét vett be a kínálatába és jellemzően külföldi zenét, magyar zene inkább az éjszakai sávban volt, vaaaagy esetleg a 2021-ben átalakult Petőfi rádióra gondolsz, amikor már kis mértékben ismét helyet kapott a magyar alternatív, underground zene is? Mikor volt a "tiéd" ez a rádió és mit követelsz vissza? Egyébként mindenhol az van, hogy a kritika az, ami ér egy kommentet, dicsérni nem fogja senki sem, pláne olyan közegben nem, ahol szidnak valamit! Ki akarna magára szabadítani hőbörgőket?

Nekem a 2007-2013-mas időszak volt az kb. amit kedveltem, ahogy kedveltem a Petőfit!

2023. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nyugi. Ez a korszaka sem fog sokáig tartani a Petőfinek.
dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

2-es!

Ez hasonlóképpen történt 2016-ban és 2021-ben is.

dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!