Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak hazai gore weboldalak/f...

Vannak hazai gore weboldalak/facebook csoportok ahol balesetekről vannak képek?

Figyelt kérdés

[link]


Erről jutott eszembe. Nem csámcsogni akarok rajta, egyszerűen a kíváncsiság csábítása vezérel. A súlyos balesetek nem megszokottak az embert pedig a kíváncsiság hajtja.

A horror rajongókat se vetik meg és sok ember kíváncsi a balesetekre. Az a kérdésem, hogy van erre a célra valamilyen hazai facebook csoport vagy weboldal, ahol ilyen balesetekről osztanak meg tartalmakat?



2023. szept. 25. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak hasonló jellegű csoportok, ahol megy minden hülyeség. De ott nem csak balesetek vannak, hanem nagyon brutál kivégzések meg úgy minden is.

A fekete humort kedvelem, ilyen csoportot találsz facebokkon is. Az nekem bőven belefér. Na ők tudnak belevenni olyan csoportokba pl discordon, ahol vannak ilyen tartalmak amik nekem eléggé túlzások és embertelenek már.

Mikor pl a csávót vagy 20 percig kaszabolják de még mindíg él és társai.

Az ilyen nem az átlag embereknek valók már és szerintem egyenesen borzasztó, hogy van ilyen a világon.

Az erőszaknak én semmilyen formáját nem szeretem még az apróbb konfliktusokat sem. Nem hogy az ilyen elmebeteg dolgokat. De ha téged ez érdekel akkor leírtam, hogy hogyan találhatsz ilyen csoportot. Hozzáteszem csak saját felelősségre, ehhez azért bőven kell gyomor.

2023. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem hazai, de én a crazyshit pontkomra járok, folyamatosan van friss tartalom, a legdurvább témákban is, kategóriákba sorolják őket
2023. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ilyen magyar oldalak már nincsenek.
2023. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A horror rajongókat se vetik meg“

De!

Honnan veszed? Fordulj sürgősen orvoshoz.

2023. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Mért kéne?
2023. szept. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
watchpeopledie.tv💋💋 imadom
nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!