Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A túlzottan energikus emberek...

A túlzottan energikus emberek idegesítőek lehetnek?

Figyelt kérdés
Sokszor túlzottan energikus vagyok, ami azért van mert hiperaktív vagyok. Mindig beszélek, vicceket mesélek, túlzottan őszinte vagyok, szabadon kimondom a véleményem és hiper szorgalommal állok hozzá mindenhez, pikk pakk megcsinálom a dolgom ami kell. Persze általában pozitív véleményt mondok és néha már fárasztó módon próbálok egy embert biztatni. Néha úgy érzem sok vagyok ilyenkor megbánom hogy valamit kimondtam és utólag érzem rosszul magam hogy ezt nem így kellett volna.

2023. okt. 5. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
néha sok, ez ember függő.
2023. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Az irigyeknek nagyon kellemetlen.
2023. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shaddark ***** válasza:
40%

Aranyos személyiség lehetsz, de néha biztosan sok lennél nekem is.

Persze ez a másiktól is függ, ha fáradt vagy kialvatlan az ember, nehezebben tolerálja ezt. És van, amikor meg partner benne. Ha ezeket felismered akkor szerintem semmi gond vele. Sőt.

2023. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem figurázol ki másokat, csak a pozitív dolgokkal foglalkozol, és tényleg biztatsz másokat, akkor egyfajta húzóerő is lehetsz mások számára. Ilyen emberből kéne több a környezetemben. :D
2023. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem, mert motiváló erejük van felém, ami jó. Én lassúbb személy vagyok, olyan iramot nem tudok tartani, mint ők, de mégis jobban "doppingol" egy ilyen személy pl.: a cselekvésre, mint egy hozzám hasonló kaliberű valaki.
2023. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Haverom ADHD-s, néha le tudnám lőni.
2023. okt. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Akkor idegesítőek, ha türelmetlenek, buták vagy rosszindulatúak, amúgy nem.
2023. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én ugyanígy hiperaktív vagyok, mint a kedves kérdező. Próbálom megtalálni az összhangot aközött, hogy ne legyek túl idegesítő a környezetem számára, és aközött, hogy azért ne is érezzem azt, hogy nem lehetek önmagam. Többé-kevésbé ez szokott sikerülni.
2023. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor valaki így pörög, mint majom faszán a stanicli, akkor én mégjobban visszaveszek a tempóból és olyan oldalra hajtott fejjel, meglepődő tekintettel fürkészem az illetőt.
nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!