Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak azok vesznek piros...

Csak azok vesznek piros autót, akik energikusak? Van összefüggès a kettő között?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 13:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem. Inkább megfigyelésem alapján azok, akik a személyiségükkel nem tűnnek ki, sőt inkább taszítanak, és ez által akarnak feltűnni, kitűnni.

Sosem választanék piros kocsit.

2020. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szőke vagyok, rendszeresen sportolok, a pirosat is szeretem. Van összefüggés a szìnválasztás és a fizikai erőnlétem között?
2020. júl. 11. 14:02
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom.De itt a környéken az agresszív emberek vesznek piros autót.
2020. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
2 A személyiséged akar kitűnni, csak azt nem értem miért erőszakolod ezt, mikor nem vagy olyan aki önmagától kitűnne. A hajszíned is mutatja azt amiről én beszélek.Sosem jó az, ha valaki eröltet egy olyan dolgot, amihez köze nincs a valóságban.
2020. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 nemaRendőrség ***** válasza:
Kövér lusta haveromnak van piros kocsija, nem jelent semmit
2020. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3 Ez is ráillik az adott tipusra akiről beszélek.1+4 voltam.
2020. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vettem pirosat, mert az volt megfelelő nekem árban, felszereltségben, állapotban. A színe nem osztott vagy szorzott, max akkor zavart volna, ha bűnronda.
2020. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Elmondom nekem miert lett piros az autom:


Bementem egy szalonba, hogy pont ma jelent meg az autom es szeretnek belole venni egy akarmilyen szinut az a lenyeg, hogy minel hamarabb meglegyen. Megneztek a szallitasi jegyzeket es azt mondtak, hogy mar csak 1db piros szabad az elso szallitmanybol. Gondoltam ha a Ferrarinak megfelel a piros szin es a Ducati is ezt hasznalja, akkor nekem is megfelelo lesz.

2020. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Telt a testalkatom, ettől függetlenül rendszeresen sportolok. Èleterős nő vagyok, nekem ez a szìn kifejezi, hogy miért erre esett a választás. Jókat ìrtok, jöhetnek még. Köszi az eddigi válaszokat!
2020. júl. 11. 14:25
 10/16 anonim ***** válasza:

Ennyi butaságot amit az 1-es összehordott...de a kérdező se semmi.

Nekem azért piros az autóm, mert ez a szín tetszett amikor megrendeltem.

Előtte azért volt piros autóm, mert a kereskedésben ebben a színben volt elérhető áron egy szalonautó, amiből alkudni is lehetett. Valószínűleg az 1-es sosem vett még magának autót, ennyi ésszel nem is csodálom.

38N

2020. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!