Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes embereknek nincs szüksége kávéra és mégis energikusabbak mint azok akik isszák?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem vagyunk egyformák.
2020. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Pl mellékvese kimerültség. Keress rá.

Ott nyomod magadba a kv-t, mert attól energikusabbnak érzed magad ideic-oraig, közben minel több kv-t iszol, annál gyengébbnek, levertnek érzed magad.

Egyébként ez a nagy kávézási mánia alacsony vernyomasuakat leszámítva sztem fullra nem normalis, nem egészséges ennyi kávét és cukros szar lottyot inni.

Minőségi eteltol sokkal jobban érzed magad pl, mint bármelyik kavetol.

Ne azt mondom, hogy neha-neha ne igyon az ember az izert, de ne azért igya, mert ez tartja életben..ez ébreszti fel. Ott más van a háttérben.

Nem mozgó, lusta életmód, kevés alvás stbst

2020. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Az en pulzusszamom es vernyomasom bazi alacsony. A joisten hegymaszasra teremtett, es ha leulok egy asztalhoz, beajulok. Mast a gutautes kerulget, szetveti az ideg, es kave nelkul is a plafonon van. Pl Puzser.
2020. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És az miért van, hogy én kávé nélkül és kávéval se vagyok energikus?:D
2020. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Akik kavet isznak, mar reg hozzaszokott a szervezetuk. Es a kaveval lesznek normalis atlagos allapotban. Kave nelkul pedig gyengek, almosak, lassuak, erotlenek lesznek. Aki pedig nem iszik a kavet, az alapbol normalis atlagos alapotban van szinte mindig.
2020. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az ötös mondja, hiába iszom már kávét annyira hozzászoktam, hogy energizálni nem energizál legfeljebb hangulatot javít. Illetve a hangulatom sem lenne szr ha egyáltalán nem innék.
2020. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

A reggel ivott kávé csak arra alkalmas, hogy koffeinfüggővé tegyen. Egy frissen ébredt embernek nincs szüksége pl kávéra.


Egyébként sokan presszóznak. A legnagyobb hülyeség a világon. A koffein vízben oldódik ki. A kávénak a pörkölése nem függ össze a koffeinmennyiségével és a töménysége sem. Akik presszóval bohóckodnak, legfeljebb a placebót érzik, ugyanis lófsznyi koffein van egy rövid kávéban (a hosszúhoz képest).


Az ilyen embereknél nem nehéz energikusabbnak lenni. Főleg ha az életmódjuk is egy kalap szar ezen kívül is.

2020. aug. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En 31 evig, mielott kavet ittam volna, alapbol ajuldoztam, asitoztam, bealudtam ulve. Nem verszegenyseg. Hegyet maszni, butort tologatni, intezkedni, hat orat gyalogolni tudok. De iskolaban, irodaban vegem volt. Ezert lettem kavezos.
2020. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alaptermészet, energikusság, mennyit-hogyan-milyen rendszeressėggel eszik.
2020. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tudom miért van de hiába alszom eleget hiába fekszem le időben mégis nagyon álmosan kelek fel és ez kiskoromban is így volt! Egyszerűen reggel kell a főzött kávé különben nagyon kába vagyok és kómás! Ha nem iszom felkelésnél akkor kicsit ingerült is vagyok nem igazán tudok kávé nélkül létezni! Nagyon mélyen alszom is! Szóval tudom hogy nagyon nem egészséges de kell a kávé!
2020. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!