Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak az élelmiszeripar akarja...

Csak az élelmiszeripar akarja elhitetni velünk, hogy folyamatosan ennünk kell?

Figyelt kérdés

Nekem az a teóriám, hogy azért vannak ezek a "szabályok", hogy pl a reggeli a legfontosabb étkezés és reggelizz úgy, mint egy király, vagy hogy napi 5x kell enni, különben leáll az anyagcseréd, vagy hogy fehérjét kell innod ha fogyni akarsz, mert az izmodból fogysz először, stb, hogy minél több kaját vegyünk. Ezzel nekik több pénzük lesz.


Én is áldozatául estem ezeknek, sokat ettem. Most csak napi egyszer szoktam (OMAD diet), olcsóbb, jobban is érzem magam, finomakat eszem és még fogyok is (kcal deficit miatt).


Amúgy ez is elég rossz hogy ennyire elérhetőek a gyorskaják, tele van Budapest gyorséttermekben, nyilván többet költesz (és többet is hízol), ha mindig ilyeneket veszel, mert nincs időd főzni a rohanó világban.


2023. okt. 5. 11:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én 20/4-ben IF-ezek vagy OMAD szerint eszek kb. 4 éve. Gyakran 24-48 órás böjtöt tartok. Soha nem voltam jobban.

Az anyagcserét meg elég nehéz mérni. Föleg laboratóriumi körülmények között lehet. Viszont leállni nem fog.

2023. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ez a Három Harmad Peti, köszi az ajánlást :D
2023. okt. 6. 09:00
 23/25 Shaddark ***** válasza:

A legjobb.

A többiek a reklámozott termékekhez igazítják a mondandójukat, kiemelve hogy azokra mennyire szükséged van.

2023. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
16, jól írod, a legviccesebb a Spar figyelmeztetése: Vigyázat, csökkentett mennyiségű termék. Vagy ilyesmi.
márc. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
21, mi az az IF ill Omad? Mások 16:8-as arányt mondtak
márc. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!