Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kezdő Élelmiszeripari Techniku...

Kezdő Élelmiszeripari Technikusként menyi Nettó fizetést kérhetek?

Figyelt kérdés
Rendelkezem B kategóriás jogosítvánnyal, nyelvtudásom az nincs értek a microsoft programokhoz.

2020. szept. 30. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ hol. Nálunk bruttó 300ezret keresnek (netto 200ezer) + muszakpotlek,de a varosban masik cégnél csak bruttó 250ezerben voltak. Kecskemét amúgy. Pesten gondolom többet, Szegeden kevesebbet
2020. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalat nélkül úgyhogy semmi nyelvtudással nem rendelkezel Bruttó 250-nél többre ne számíts belföldön.
2020. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tegnap, Budapesten netto 240.000Ft ajánlottak délutáni műszakpótlékokkal, az egyik sportszergyártónál.


De láttam már hónnapokkal ezelőtt 270.000FT nettó bért is álláshirdetésben.

2020. szept. 30. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok nagyon benne a témában de szerintem ne a fizetés legyen az első szempont amikor állást keresel, főleg ne kezdőként. Ha tényleg jó vagy akkor az emelésekkel fognak utána menni a valós értékednek, ha meg nem bármikor válthatsz munkahelyet ha már van egy kis tapasztalatod.

(pl egy mérnök haverom a jó sulijainak hála nagyon magas fizetést tudott kialkudni magának aztán vagy 3-4 évig nem emeltek neki szinte semmit se, mert a melóban meg szarul teljesített)

2020. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!