Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan könyvel,amire azt mondták hogy ne olvasd el valamilyen oknál fogva?(pl aki elolvasta eddig abból rossz ember lett,stb)

Figyelt kérdés
2023. okt. 6. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Én olyan könyvvel találkoztam, amire azt mondanám másoknak, hogy nem biztos: mindenkinek érdemes elolvasni. Nem azért mintha nem tisztelném az írót, hanem mert rossz érzéseket indukálhat abban, aki erre hajlamos.
2023. okt. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy elolvas egy könyvet és rossz emberré válik. Olyannal találkoztam, hogy ne olvassam el, mert túl obszcén vagy durva (horror/thriller) vagy más módon nyomasztó (pl. Az út McCarthytól ilyen) vagy ahogy írta az előző, nehezen lehet feldolgozni ha valaki érzékeny (nekem ilyen pl. a Szomszéd lány vagy mi a címe: tudom miről szól és nem tudom/akarom elolvasni). Vagy mondták már, hogy unalmas, nem jó, sajátos stílusa van, nem jön be mindenkinek stb.
2023. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt hol olvastad
2023. okt. 7. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!