Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németül szeretnék megtanulni,...

Németül szeretnék megtanulni, de annyi rossz tanárral találkoztam. Hol találhatnék egy tanárt, aki felsőfokig meg tudna tanítani, úgy hogy ne érezzem magam rosszul ha kezdődik nála az óra, és képes hatékonyan megtanítani?

Figyelt kérdés

Nagyon elveszítettem a reményemet a nyelvtanulásban, pedig nem vagyok a nyelvhez hülye, két nyelvből is van felső és középfokú nyelvvizsgám, szóval nem ezzel van a gond.


De a németnél egyszerűen mindig csalódok a tanárban. Szeretném, ha a nyelvtant és a beszédet gyakorolnánk. Szeretném, ha a Maklári-féle könyvből tanulnánk a nyelvtant, és közben szavakat tanulva beszélgetnénk, anélkül, hogy leszidnának. Volt olyan ellenpélda is, aki soha nem javított ki, csak azt mondta, hogy hibáztam.... Ebből nem lehet tanulni. Online szeretnék tanulni. Hol keressek tanárt, aki képes tanítani?...



2021. nov. 21. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
én irtam de neked kell tudni érdekel e
2021. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!