Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már olyan,...

Veletek előfordult már olyan, hogy egy itt megismert személyt kénytelenek voltatok elfelejteni?

Figyelt kérdés
Én most ebben a cipőben járok, baromi nehéz kibírni, hogy ne írjak neki. Ha olyan élethelyzetben lenne, akkor odamennék hozzá, megölelném és megcsókolnám, de sajnos nem lehet.:/

#felejtés #megismert személy
2023. okt. 6. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hogyne. Ilyen szerintem mindenkivel történik, nem is egyszer az életben. Ha te most vagy először ilyen helyzetben, akkor már most kezdd el magadban a helyén kezelni és tolerálni ezt a helyzetet. Tipp: ne engedd meg magadnak, hogy az illetőre gondolj. Rohadt nehéz lesz, de így 2-3-4 nap alatt enyhülni fog a hiánya.
2023. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Igen, sajnos már volt részem ilyenben.
2023. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen persze van ilyen. De mit jelent az, hogy ha olyan élethelyzetben lenne?
2023. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1

Hát már most rohadt nehéz sajnos, hogy ne gondoljak rá, de kénytelen leszek így tenni. Velem már nem először fordul elő ez, csak itt az a "baj", hogy egész régóta ismertem már.

2

Sajnálom, hogy neked is át kellett ezen menned.

3

Az alatt azt értem, hogyha szingli volna.

2023. okt. 6. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, most látom csak, hogy _ITT_ megismert személyről van szó. Úgy fogtam fel a kérdést, hogy bármilyen személyt, akit megismert az ember - ennek megfelelően válaszoltam.
2023. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5

Persze ezalatt persze bárhol máshol megismert személyt is érthettem volna.

2023. okt. 6. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Az alapítványi iskolás őrült nekem is megdobbantotta a szívem.
2023. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
#7 Mert szerinted sincs rendben, ha egy munkatársad mindennap egy órát késik? :]
2023. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előfordult, de nem vagyok "kénytelen" elfelejteni. Ugyanis rajtam múlik hogy gondolok rá vagy sem!

Mi lehettünk volna együtt, mert mindketten szinglik vagyunk, de távol lakunk egymástól, ezért is és más dolgok miatt sem lett belőle semmi (nem rajtam múlott).

Így már nem tartjuk a kapcsolatot, azért még szoktam rá gondolni, de nem haraggal, kedvelem őt!

Bár ő elintézte hogy ne legyen kísértés, mert törölte az accountját az oldalról, így nem is tudok neki írni.

2023. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!