Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hogy viselte a szülei...

Ki hogy viselte a szülei elvesztését??

Figyelt kérdés
Apukám után Anyukámat is elveszitettem. Nehezem birkozok ezzel a fájdalommal. Hol tök elvagyok. De van olyan hogy mélyponton vagyok. Gyógyszert nem akarok szedni.

2023. okt. 9. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Apám annyit nem tanított meg nekem, hogy egy csavart miként kell becsavarni vagy arra nem volt képes, hogy bármilyen kérdésemre normálisan válaszoljon, amikor gyerekként kérdeztem tőle bármit is. Érdemei elismeréséül nem bírtam átmenni a munkahelyemről az út túloldalán fekvő kórházba hozzá, ahol később elhunyt. Anyámat egy velejéig gonosz, felelőtlen emberré tette az alkohol addig a pillanatig, amíg komolyabban meg nem csapta a halál szele. Amikor ez megtörtént, képes lett arra, hogy 180 fokot forduljon - mentalitását tekintve. Sokat beszélgettem vele, mielőtt elhunyt, - amikor nem piált és elhunyt a szesztestvére, képessé vált arra, hogy ember módjára viselkedjen másokkal. Nagy kár, hogy csak a kiszolgáltatottság érzése volt alkalmas arra, hogy megjöjjön tőle a józan esze, - leélhette volna akár így is az egész életét az utolsó pár év helyett.

Őt úgy engedtem el, hogy kiírtam vers formájában magamból a gyászomat és tisztességgel temettük el a testvéremmel, nem úgy, mint egy útszéli kutyát.

2023. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!