Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefon elhagyása után mit...

Telefon elhagyása után mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Az éjjel sajnos elhagytam a telefonomat hazafeleúton. Egy taxit is leintettem, és nem tudom hogy az ülésen eshetett-e ki, vagy pedig gyalog vesztettem el. A telefon kikapcsolt (valószínűleg lemerült), ezért nem tudom bemérni. Írtam a taxitársaságoknak (nem tudom sajnos hogy melyikkel utaztam) de elég lekezelően reagáltak, már amelyik reagált egyáltalán. Mit tanácsoltok? A rendőrség foglalkozik ilyennel?

#rendőrség #telefon #elvesztés #elveszítés #telefon elvesztése #telefon elhagyása
2022. jan. 16. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el. Nincs mit tenni. Így is megtettél már mindent.

Rendörök meg csak akkor tudnak foglalkozni ezzel, ha tudod a IMEI számát a telefonodnak. De lehet, hogy akkor sem. Tehát, ha nem tudod az IMEI számot, akkor biztos, hogy azok sem fognak mit kezdeni ezzel. Átérzem a helyzetedet. Sajnálom, hogy így alakult.

2022. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom az IMEI számot, a készülékkereső alkalmazás kiírja
2022. jan. 16. 11:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor hívd fel a rendörséget és kérdezd meg, hogy egyáltalán így ebben az esetben foglalkoznak-e ezzel.

Drága telefon volt?

Minél drágább, annál esélyesebb, hogy foglalkoznak veled.

De szerintem bemérni ők sem tudják. Legfeljebb, ha a jövőben lefoglalják valakitől, akkor esetleg kiderülhet, hogy az egy eltünt telefon.

Engedd el.

2022. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér. Azt olvastam hogy ez alapján ők be tudják mérni
2022. jan. 16. 11:31
 5/10 A kérdező kommentje:
Samsung g. A71, nem a legolcsóbb sajnos..
2022. jan. 16. 11:33
 6/10 A kérdező kommentje:
A rendőr nagyon simán lerázott, el sem kérte a IMEI-t. Pedig ha egy becsületes valaki megtalálja, akkor nagy valószínűséggel a rendőrségre viszi, nem? Adatokat szerintem illet volna felvenni
2022. jan. 16. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor gyakorold az elengedést, mint lelki értéket.
2022. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg lett :))
2022. jan. 18. 22:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor most nagy az öröm!

Hol volt?

Na, mesélj!

2022. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Samsung find my mobile alkalmazásnak hála. Kb egy másfél órája kaptam egy emailt, hogy sikerült bemérni a telót mert hálózatra kapcsolták. A taxisnál volt, éppen töltötte :)
2022. jan. 18. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!