Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fordulnak el attól az...

Miért fordulnak el attól az embertől aki megpróbálta egyszer megölni magát?

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 06:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem akik így állnak a dolgohoz, azok attól tartanak, megismétli, utána pedig nekik lesz minimum lelkiismeret-furdalásuk emiatt. Ezért megeöözik és nem akarnak vele kapcsolatot
2023. okt. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Instabil, kiszámíthatatlan embereket nem nagyon kedvelik. Felépítesz vele pl egy barátságot, aztán hirtelen vége...
2023. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2-es mondja. Attól is tarthatsz, hogy véletlenül a lelkébe gázolsz s kész a baj.
2023. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Amikor valaki mondjuk öngyilkos lesz, vagy megpróbálja, akkor utána az emberek sajnálkoznak, hogy "de hát miért nem szólt, miért nem kért segítséget", stb. Ha szól, akkor viszont elfordulnak tőle. Ilyenek az emberek. Képmutatók, a saját felelősségüket próbálják hárítani minden esetben. Ha szólsz, akkor ő nem tud segíteni, fordulj szakemberhez , hülye vagy, ha nem szólsz, akkor miért nem szóltál.
2023. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fura..., de mindegy is. Próbáld meg többször megölni magad, és nem fognak. Én többször próbáltam, és tőlem senki se fordult el, aki tudta.
2023. okt. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális, aki öngyilkos akar lenni. Gyáva aki el akar menekülni a problémák elöl a megoldásuk helyett. Nem tudom megérteni az ilyen gondolkodást.
2023. okt. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem normális, csak épp kilátástalan helyzetben van, rosszak a körülményei, lehet senki sincs mellette. Gyenge egyedül ahhoz hogy összeszedje magát.
2023. okt. 17. 08:36
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező

A gyávaságot ne keverd a gyengeséggel. Aki a halálban látja az egyedüli megoldást, az nem mer szembenézni a nehézségekkel. Az intelligencia definíciója éppen az, hogy mennyire helyes választ ad a kihívásokra. Válaszként a halál nagyon rossz választás, az intelligencia definíciója szerint nagyon alacsony az IQ-ja.

2023. okt. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem csak egyféle IQ van..
2023. okt. 18. 18:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as!

Teljes ostobaságot írtál.

József Attila, Juhász Gyula, Hemingway, Csáth Géza, Márai, Wass Albert, Latinovits Zoltán, stb. Szerinted ők nem voltak elég intelligensek?

2023. okt. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!