Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Babaváró intézése ?

Babaváró intézése ?

Figyelt kérdés
Mennyi idő volt ? Hogy megy ez ? OTP érdekelne. Be kell menni és az első körben mennyi időt kellet várni bent. Aztán elbírálás hánynap , milyen papírokat kell vinni ? Köszönöm előre is a válaszokat . Illetve hogy ott is van lehetőség arra hogy szerződés kötésre kell csak be menni ?

2023. okt. 16. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Iszonyatosan nagy meló megkeresni neten: [link]


Jó olvasgatást!

2023. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bemész, először megnézik hogy megkaphatjátok-e. Ha igen akkor kaptok egy időpontot a szerződéskötésre. Nekem mindkét esetben is csak személyi-lakcímkártya-bankkártyát kértek.
2023. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
2-es, azon csodálkoznék, ha csak szig-gel és bankkártyával tudtad volna intézni. Kérdező, olvasd el a linket, van a végén egy "Gyakori kérdések" és ott egy olyan pont is, hogy milyen dokumentumokat kell benyújtani az igényléshez (jövedelemigazolás, adókártya, TB jogviszony igazolás stb.).
2023. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

"azon csodálkoznék, ha csak szig-gel és bankkártyával tudtad volna intézni."


OTP fiók, igen, csak ezeket kérték. Semmi fizetési papírt, 0-ás igazolást, stb.

2023. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én a bankban töltőt időre voltam kíváncsi . Ha valakit még érdekelne a kérdés nekünk elsőre kb. 45 perc volt kb. ( mást is inteztünk). Mind kettőnknek mennie kellett , csak meghatalmazással elég az egyik fő az igényléshez. És személyi, lakcím , adókártya és tb papírt kellet vinni, mert annál a banknál vagyunk amúgy is.
2023. okt. 18. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!