Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 évesen úgy élek, mint a 18...

28 évesen úgy élek, mint a 18 évesek. Ez nem normális?

Figyelt kérdés
25 évesen vesztettem el a szüzességemet, aztán öregebb nőkkel szexeltem. 26-27 évesen kezdtem el bulizni, inni. 18-24 között, csak iskola, munka és szoba volt az életem

2023. okt. 16. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bepotolod azt amit fiatalabb korodban nem tudtal. ezzel mi a problema?
2023. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Jól teszed.Minnèl többet kipróbàlni amíg nincs feleség,gyerek😁
2023. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem nem ártasz ezzel senkinek. Tehát éld meg amit szeretnél, és élvezd ki az életet. Sokan pont fordítva vannak ezzel, ahogy idősödnek, elkezdenek lefelé jönni az örömökről. A tied talán a jobb verzió.
2023. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még csak 12 nőt tudtam össze hozni
2023. okt. 16. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most élvezed is vagy csak számolgatni, meg gyűjtögetni szeretsz? Ebből később még problémáid lehetnek, ne valami baromságnak akarj megfelelni, hogy az a király, akinek x nője volt, mert kiégsz hamar (amúgy is baromság). Próbálj meg a minőségi szexre utazni inkább, mint a mennyiségre.
2023. okt. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól teszed, nyugodtan. Semmi gond nincs ezzel.
2023. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!