Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kitől kérnél bocsánatot és miért?

Kitől kérnél bocsánatot és miért?

Figyelt kérdés
Itt névtelenül most mindenki bocsánatot tud kérni, akár önmagától, akár valaki mástól.

2023. okt. 19. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
A bocsánatkérés egy személyes dolog két ember közt. Akinek kell, annak kimondom a szemébe akkor, amikor kell. Nem egy anonim oldalon anonim embereknek. Mi értelme úgy?
2023. okt. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm hogy leírtad az álláspontodat :)


Megértelek, és el is fogadom.

Mivel hogy teljesen korrekt volt az érved ezért felpontozlak


Az én meglátásom szerint vannak olyan emberek is akiknek ez nem adatik meg. Nem tudja felvenni a kapcsolatot bármilyen okból kifolyólag.


Ezt a kérdést azért hoztam létre, hogy egy ilyen esetben kiírhassa valaki és mások azokat a sorokat olvasva tanulhatnak mások hibájából. Esetleg lehetséges az is, hogy ezáltal eljut hozzá az üzenet is.

2023. okt. 19. 08:05
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Magamtól, amiért nincs bátorságom megölni magam.
2023. okt. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapámtól, amiért kicsiként mindig elhúzódtam tőle, amikor meg akart ölelni vagy puszit akart adni. És amiért nem ismertem meg jobban.

7 éves koromban meghalt, így soha nem tudtam ezt elmondani neki, de azóta is bűntudatom van miatta. Most 25 vagyok amúgy. És tudom, hogy valószínűleg nem vette magára, de akkor is rosszul érzem magam. Meg néha szar érzés, hogy másoknak még élnek pl. a nagyszüleik és tudnak velük beszélgetni, de én ugye soha nem kérdeztem meg tőle, milyen volt a világ pl. akkor, amikor ő volt fiatal, mivel 7 évesen meg annál fiatalabb koromban még nem érdekelt ez a téma, de ha ma élne, szerintem órákig tudnám hallgatni a sztorijait a régi időkről. Sajnálom, hogy amikor meglátogattuk, én nem beszélgettem vele, csak játszottam meg mesét néztem, pedig lehet, legalább 1-2 dolog megmaradt volna, amit mond. Csak valahogy kicsiként fel se fogtam, hogy egyszer csak elmegy és többet nem találkozok vele, mert minden hétvégén mentünk hozzá és azt hittem, ez mindig is, vagy legalábbis nagyon sokáig így lesz.

2023. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Senkitől és semmiért. Ha valakit megbántok azt okkal teszem, olyan okkal amiért nincs joga a bocsánatkérésemhez.
2023. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!