Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez bunkóság volt tőlem?...

Ez bunkóság volt tőlem? Bocsánatot kérnél a helyemben vagy jobb hagyni?

Figyelt kérdés
Nem akartam bunkó lenni, csak meggondolatlan voltam. Tegnap délután szülinapozni voltunk a baráti társaságunkkal, ahol az egyik lány kismama. Beszélgettünk és rákérdezett, hogy nálunk mikor jön a baba? Alapból én utálom ezt a kérdést és ezzel a lánnyal pont nem vagyok túl jóban, ritkán találkozunk szóval meg is lepett a kérdése. Őszintén elkezdtem neki mondani az okokat és köztük volt az is, hogy nem szülnék, amíg albiban lakunk, mert felelőtlenségnek tartom. A következő pillanatban esett le a csúnya nézésének hála, hogy ők is albérletben laknak és úton a baba. Odavágott egy "hát, hidd el mi sem erre vágytunk" sértődött mondatot és ott hagyott, aztán került egész délután. Elég rosszul érzem magam, de én nem neki címeztem ezt, eddig eszembe se volt, hogy ők úgy vállalnak gyereket. Szerintem ő azt hiszi, hogy ítélkezek, pedig nem és nem is gondolom őket felelőtlennek, ezt magunkra mondtam, a mi anyagi helyzetünket nézve. Nem tudom ilyesmiért szokás-e bocsánatot kérni vagy az csak rontana a dolgon, de elég rosszul érzem magam emiatt.
2023. febr. 26. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem kérnék bocsánatot emiatt. Majd megtanulja, hogy ne turkáljon más méhében/magánéletében.
2023. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elengedném a dolgot.
2023. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell bocsánatot kérni.Ő sem kért bocsánatot a tapintatlan kérdése miatt.Ha nem tetszik a véleményed, akkor ne kérdezzen.
2023. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig ne érezd rosszul magad emiatt. Neked ez a véleményed, neki meg más, ennyi az egész. Ilyen alapon neki sem kellett volna téged azzal megtalálnia, hogy mikor akarsz szülni, mert semmi köze hozzá.
2023. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel egyetértek előttem; ne is érezd emiatt rosszul magad, nem voltál bunkó, és ezért nem kell bocsánatot kérned. Már eleve egy tapintatlan kérdés volt tőle, főleg, hogy nem is vagytok annyira jóban, vagy épp közeli kapcsolatban.
2023. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "mikor jön a baba" kérdés sokkal bunkóbb, mint az "lbérletbe nem szülnék".
2023. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!