Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális aki több hónap...

Az normális aki több hónap írogatás után is úgy áll hozzám még, hogy nem ismer?

Figyelt kérdés
Élőben nem találkoztam meg beszéltem vele soha, csak írogatunk, én kezdeményeztem pár hónapra. És igazából én írok neki főleg ő magától nem ír. Normális, de már többször megjegyezte hogy nem ismer. Pedig mindenféle dolgot elmondtam már neki magamról csomó mindent tud rólam, olyanokat is amiket más lehet eltitkolna a másik elől. Miért nem ismer mégse?
2023. okt. 21. 01:59
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Személyes kontakt hiánya. A neten azt mondasz amit akarsz. Lehet akár bárki is, kamu is. Legalább videóhívás vagy valami volt? Láttad már? Hangját ismered? Nos ha nem és ő sem neked akkor tök idegen vagy. Hiába mondtál magadról dolgokat.
2023. okt. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, messziről jött azt mond amit akar, ahogy a mondás. Netes ismeretség nem ismeretség.
2023. okt. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem ismer, és te sem ismered őt!

Csak a neten keresztül nem is lehet megismerni senkit, hiszen nem tudod mi igaz és mi nem. De mondok jobbat, sokan még magukat sem ismerik, ezzel arra célzok, hogy amit te (vagy bárki más magáról) mondasz magadról azt nem feltétlenül látja úgy a másik, amikor élőben találkoztok. Nekem is már volt egy pár ilyen, beszélgettünk hónapokig ő elmondta a tulajdonságait meg minden, aztán találkoztunk, de élőben én teljesen mást tapasztaltam mint, amit ő mondott magáról.

Na meg az is egy tény, hogy a tulajdonságokat is lehet különböző módon értelmezni, vagyis ha pl: azt mondod magadról hogy romantikus vagy akkor arról a másiknak lesz egy elképzelése és könnyen lehet, hogy teljesen más, mint amire te gondolsz.

2023. okt. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*Na szóval messziről jött ember azt mond amit akar, mondja a mondás. Reggel van...
2023. okt. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Nem ismer.

Miért élsz te is fordított világban?

2023. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem is normàlis.


A duma az duma, a tettek meg tettek.

2023. okt. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!