Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elvileg az időseknél kaka...

Elvileg az időseknél kaka szag van a lakásukban mert mivel idősek ezért már a bőrükből is kaka szag jön. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏻 na ilyet még sosem hallottam.
2023. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak nálatok, kérdező, ha öreganyád összesz....ja magát, ti meg inkább szagolgatjátok, minthogy lemosdatnátok és tiszta ruhát adnátok rá.
2023. okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Csak ha sz**arban hagyják őket.

Illetve igénytelenek lesznek úgymond nem lesznek már képben annyira, hogy magukkal szemben igényesek legyenek.


Az egyik legrosszabb ha agyilag butulnak meg az emberek öreg korukra.


Én öregek otthonában éreztem csak eddig ilyen szar meg húgy szagot ahol már pelenkába csináltak de egyszerűen szerencsétlen nővéreknek nem volt annyi idejük h folyamatosan mindenkit tisztába tegyenek, ehhez gyomor is kell.


Mondtam anyámnak, hogy ha odáig jut tuti megfizetek valakit aki megfürdeti és tisztába rakja.


Ahol az öregek büdösek, és vannak gyerekeik ott őket kell előszedni.

2023. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyum 80 lesz 3 hónap múlva. Ápolt, illatos, a lakásban is mindig jó a levegő. Mondjuk ő agyilag is teljesen ép, vág az esze, internetezik, olvas, keresztrejtvényt fejt.

De visszatérve a szagokra, semmi ilyet nem tapasztaltam, sőt amikor puszit adok, mindig átfut rajtam, hogy milyen kellemes illata van (mint kiderült, nem parfüm, hanem a mosógépbe tesz valami parfüm gyöngyöt. Ő maga is tusfürdő illatú.

Szóval nem igaz a felvetés.

2023. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát mondjuk ha egyedül él, van aki szegényesen él, nem engedheti meg magának illatosabb öblítőt, stb.
2023. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem mondom hogy konkrétan kaka szag, de valóban sok idős embernél büdi van. Persze nem mindenkinél, szerintem is azoknál az időseknék van ez jellemzően, akik kezdenek "elbutulni". Demencia...

Pl. férjem nagymamája már eléggé rossz állapotban van agyilag, és nagyon büdös is van nála, én nem nagyon tudok megmaradni nála egy percnél tovább.

2023. okt. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Sz@rszag akkor van, ha valaki nem mosakszik, es a fehernemujet sem csereli. Ez a nagy titok.
2023. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Fürdés, dezodor, arcszesz, mosás öblítővel, tiszta wc fertőtlenítővel, gyakori, naponta többszöri pár perces szellőztetés, macskaalom csere, konyhai szagelszívó. Növények. Illatos lakás.68/F.
2023. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!