Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A bejárónő miért tekeri le...

A bejárónő miért tekeri le mindig a fűtést?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Lehet melege van a fizikai munka közben? Vagy csak "jót akar", hogy ne legyen túl magas a számlád?
2023. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hol?

Számomra a bejárónő az, aki otthon takarítani jár, akkor gondolom nem ebben a kategóriában lenne a kérdés.

Ha viszont a szobaasszonyra/egyéb takarító személyzetre gondolsz, akkor gondolom ki van neki adva, hogy spóroljon a szállásadónak, de ehhez meg nem igazán lenne joguk, mivel a szállás árában benne kell lennie a fűtésnek (amilyen hőfokot te akarsz).

Ez olyan, mintha éjfèlkor valaki bemenne és rátok kapcsolná a villanyt, mert sok lesz a villanyszámla :)

Én szólnèk neki, ha nem használ, akkor jöhet a panaszkönyv, netes értékelés stb.

2023. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor a takarito a szálláson nem tudom hogy fogalmazzam.meg
2023. okt. 21. 12:16
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is ,sporolni akar :/
2023. okt. 21. 12:17
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Spórolni kell az energiával, minek túlfűteni egy üres lakást?
2023. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
5, talán hogy ne fagyjon be az ember sgge, ha este hazaér? ti sötétzöld gyerekek nem tudjátok hogyan kellene használni az agyatokat gondolkodásra, de ha végiggondolod, (megpróbálod), sokkal több energia újra és újra visszamelegíteni, mint egy alap hőfokon tartani...
2023. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Például k. melege van?


Nem tudom, nekem 24-25 fokban órákig ülve is melegem van, fizikai munka közben lényegében el se bírnám viselni.

Magyarország nem arról híres, hogy 20-21 fokra fűtenének, szóval ez a tippem.

2023. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Ha melege van a munkához, akkor letekerhetné (bár szerintem felesleges, mert nem tölt el ott annyi időt, hogy lehűljön, inkább szellőztessen kicsit, azt úgyis kell), de akkor tekerje vissza, ha végez, ilyen egyszerű.

Ha pl. én egy egész napos hegyi túráról érek haza, akkor egy meleg szobára vágyom, azért fizetek, nem olyanra, ahol kellemes idő van a porszívózáshoz 🙂

2023. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

8



Mondjuk egy 21 fok a porszívózáshoz is kellemes, létezni is, aludni picit túl sok is.

2023. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Mondjuk magamat ismerve, asztmás is vagyok és a meleget se bírom, első dolgom lenne minden szobába belépve, hogy elhúzóm a függönyt és tökig ki...om az ablakot és úgy takarítok.

Igen, akár 0 fokban is (otthon szoktam így).

2023. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!