Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kereskedelemben dolgozók, ti...

Kereskedelemben dolgozók, ti hogy bírjátok hosszabb távon hogy nem fásultok bele, kattantok be a sok buta, kötekedős bunkó vevőtől?

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Kell ehhez is egyfajta "lesz..rom" hozzáállás. Ami nyilván nem mindenkinek megy, én például ezért sem lennék ott jó munkaerő.
2023. okt. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Azért ez a kérdés visszafelé is működik, mert nagyon sok bunkó ember dolgozik a kereskedelemben is.

( ezt mondom úgy, hogy én is kereskedelemben dolgoztam 6 évig )

2023. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Rengeteg ilyen kaliberű eladó is van...Nyilván nem agysebészek dolgoznak a boltokban, ezzel nem leszólni akarom az eladókat.
2023. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kitana. ***** válasza:
70%

Húszas éveim elején dolgoztam kereskedelemben, alkalmi munkaként, nálunk mondjuk megengedett volt a visszabunkózás, szóval így könnyebb volt, hogy nem kellett mindenkivel kedvesnek lenni. Nyilván a normálisakkal azok voltunk, de amikor valaki követelte, hogy cseréljük ki neki a szandált, amit amúgy egy tök más boltban vett (tehát nem úgy, hogy ennek a boltnak volt több boltja, hanem mintha kb a Rossmannba mennél a DM-ben vett cuccoddal), és neki állt feljebb, az ilyeneket a tulajdonos is nevetve küldte el a francba, amikor néha bent volt, és nekünk is ezt javasolta, hogy a hülyéket rázzuk le nyugodtan, ahogy tudjuk. Vagy ugye az volt a szabály, hogy visszacserélünk bármit, vagy visszaadjuk a pénzt, ha hordatlan állapotban, címkével együtt hozza vissza (az sem volt baj, ha lejött a címke, ha megvolt és tiszta volt a cipő, akkor visszaraktuk), de ehhez képest úgy hozták őket vissza néha, mint akik megjárták benne a Sziget fesztivált kb aztán most már nem kell, és nekiálltak fenyegetőzni meg kötekedni, mikor elküldtük őket. (Mármint a fenyegetőzés nyilván annyi volt, hogy ide se jönnek többet, meg max beírtak a panaszkönyvbe.) Én meg egy másik lány voltunk üzletvezető helyettesek, mert mi tudtuk kezelni ezeket a helyzeteket, azt mondta a tulaj, ha épp nincs ott és bárki a főnököt keresné, akkor mi vagyunk azok.

De egyébként kevesebb volt az ilyen ember, szóval nem volt akkora probléma, a vásárlók többsége normális volt. Nekem inkább unalmas volt maga a munka + hosszúak voltak a munkanapok, hiába csak heti 3-4 napot dolgoztam max, az emberi interakciókat leszámítva alig volt feladat, szóval sokkal fárasztóbb volt, mint hétfőtől péntekig dolgozni, de közben aktívan mindig valami mást csinálni.

2023. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

mi múzeum vagyunk, de sajnos majd' tíz éve folyamatosan rajta a "TOP 10 Instapicsa-úticél" listákon szerte az interneten, most képzelheted a vendégkört XD (pedig fantasztikus múzeum amúgy, mi imádjuk, csak ezek a csökevények ne jönnének)

elég jó csapat vagyunk, ez eleve sokat segít, hogy ki lehet beszélni őket, amúgy is próbálunk pozitívan hozzáállni, csináltunk már belőlük képregényeket, ivósjátékot, most egy zombis játékon dolgozunk éppen. meg ha már nagyon sok a debil ember, posztokat cserélünk, hogy mindenki eltűnhessen egy órácskára kifújni magát a raktárban emberek nélkül... nem szabad őket egy pillanatig sem komolyan vagy emberszámba venni, mert becsavarodsz ha megpróbálod.

2023. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Szia. Én egy kötekedő bunkó vevő vagyok és imádom a kereskedőket addig amíg igazi kereskedők. Pl. hogyha ki vannak téve az aktuális árak és nem a pénztarnál derül ki, hogy a pénztárgépben nincs átárazva. Esetleg a kishölgy nem előttem áll le trécselni és megvitatni a magánéletét a másik pénztárossal. Jó hír, hogy egyre több helyen jelentek meg az önkiszolgáló kasszák és kevesebbet kell majd minket bunkó vevőket elviselni, mert kevesebb pénztárosra lesz szükség. Kitartást kívánok a továbbiakban!
2023. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Én a sok beképzelt,ménemköszönsz,lekezelő,ostoba,csövesbánat eladótól kattanok be.
2023. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Kicsit furak számomra az ilyen kerdesek, mert nekem ugy tűnik, az atlag eladó semmivel nem értelmesebb, mint a " buta" vevők, sőt..

Egyébként meg nyilván bírniuk kell, hiszen általában nincs piacképes vegzettségük/tudásuk.

2023. okt. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!