Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, hogy gazdag vagyok, jól nézek ki, sokat utazok és mindenhéten másik csajom van?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Azért mert aki gazdag, jóképű sokat utazik minden héten más csajjal lóg az nem ide irkál.


Te nem vagy sem gazdag sem jóképű, valószínűleg pattanásos arcú túlsúlyos gyerek vagy aki puncit sem látott még viszont élénk a fantáziája.


Kamu vagy.

2023. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Aztán felkeltél, ittál egy pohár vizet, magadhoz nyúltál, letörölted, és folytattad az alvást.
2023. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Párom legjobb barátja ilyen. Engem nem zavar. Magasról leszarom az összes embert, a gazdagokat is. Nem irigykedek, nem utálom őket. Minek? Azzal csak magamat mérgezném.
2023. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Engem speciális teljesen hidegen hagy az anyagi helyzete és a párkapcsolataid.
2023. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Engem senki tévképzetei nem zavarnak.
2023. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Tegyük fel, hogy tényleg.


Szerintem a "minden héten másik csaj" okoz némi társadalmi kárt. Valamint nagy lehet a környezetterhelésed.


A többi a te dolgod, nem zavar.

2023. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavar, hogy lélektanilag instabil vagy. Ha neked így jó, élj úgy, hogy hetente cserélgeted a barátnőidet. Az instabil jellem mutatója, hogy egy hétnél tovább senki nem marad meg melletted, - előbb-utóbb leolvad a máz a képmutató magatartásodról és sorban ismernek ki. Egészségedre!
2023. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
8as, te mit szivsz, jókat haluzol tőle
2023. okt. 22. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!