Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a jó és...

Miért van, hogy a jó és rendes emberek hamarabb meghalnak, mint a rosszindulatúak?

Figyelt kérdés

A vakszerencse így hozza? Vagy lehet benne rendszer? Isteni döntés? Csak egy egyedi megfigyelés?

Az elmúlt években több olyan jóbarátom is meghalt, akik nagyon rendesek voltak mindenkivel. Lehetett rájuk számítani. Ketten közülük elég fiatalon, még kellett volna, hogy legyen idejük.

De ismerek egyenesen szemét embereket, akik szerintem valahogy még engem is túl fognak élni. Ha most viccelni akarok, akkor a politikusok személyében mindenki ismer ilyeneket.

Ha te is ezt tapasztalod, amit a kérdésben kiírtam, akkor szerinted miért lehet így?



2023. okt. 24. 00:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Miben haltak meg fiatalon?
2023. okt. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Mert az élet nem igazságos. Szeretnék az emberek azt hinni, hogy az élet igazságos, ezért használják a “jó” “rossz” címkét az emberekre.
2023. okt. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet ezt így általánosítani. Inkább az lehet, hogy a számunkra kedves embereket bármikor is veszítjük el, mindig rossz, ezért gondolhatjuk úgy, hogy hamarabb meghalnak, mint a rosszindulatúak.
2023. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
59%
A jó emberek hamar a mennyországba kerülnek, a g...cik meg kínlódhatnak sokáig ebben a siralomvölgyben.
2023. okt. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Csupán az általunk kedvelt emberek halála jobban feltűnik, megmarad bennünk mint egy olyané akit nem kedveltünk vagy csak simán nem érdekelt. Ember válogatja, hogy kinek melyik ember számít jónak.
2023. okt. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%

Az erősen élni akaró, törtető, egoista emberek valóban tovább élnek, és többségében nem túl népszerűek, igen.

Én is ismerek ilyen hulladékot, több éve elátkoztam már, de kitart az ürge. Kb mint valami parazita olyan, a környezetét lerombolja, csak ő számít, mindenki más kihal körülötte.

2023. okt. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
32%
Mindenki meghal...Az olyanok mint a jó emberek mindig meghalnak és a rossz emberek is meghalnak...De az olyanok mint én a gyenge emberek...Mi örököljük meg a földet...
2023. okt. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy a jó emberek érzékenyebbek, jobban a szívükre veszik a dolgokat, többet stresszelnek, és ez hosszútávon éveket vesz el tőlük.
2023. okt. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 kovacs magdolna2 ***** válasza:
76%

Mert a gonosz emberek nyirjak a jókat...a jók naivak így könnyű őket tönkretenni.. és

sokkal szenzitivebbek...és a gonoszok több embert is tönkretesznek

2023. okt. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat gondolkodtam ezen.

Sok rendes ember mindent a szívére, lelkére vesz, megbetegíti őket a stressz például...

Az ilyen "másokon keresztültaposó & ne szójjábe me' bajlesz" típusúak meg vígan élnek és semmi bajuk sincs.

2023. okt. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!