Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezzel a rögeszmémmel pszicholó...

Ezzel a rögeszmémmel pszichológushoz kéne menni?

Figyelt kérdés
Egészen 23 éves koromig, azaz most néztem meg először sorozatgyilkosokat. Elolvastam, megnéztem, kielemeztem tetteiket amik nyilvánosak voltak, de úgy érzem nekem ez kevés. Eddig semmit se jelentett nekem az hogy Ted Bundy például, mert nem tudtam kicsoda. Aztán ahogy telt az idő annyira nem is tudom többet akarok, többet akarok tudni, látni, érezni(?) az egészből hogy már több hónapja ezen jár az agyam, milyen érzés volt ez a szemszögükből. Kicsit olyan ez mint amikor a hannibál sorozatban Will beleképzelte magát a gyilkosságokba és beszippantották az elképzelt tetteik. Már odáig fajult ez bennem, hogy én érzem azt hogy ez kevés ez az átélés. Nem tudok már sokszor másra úgy ránézni hogy ne képzelném el levágott fejjel szó szerint. Az agresszió választ engem és én kellek neki sokszor. Vonzott a rossz, agresszió egész gyerekkoromban, de visszafogtam magam egészen eddig.
2023. okt. 24. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Hát igen, ez már orvosi eset.
2023. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
beteges, remélem gumiszobának töltöd a következő 70+ évet, még mielőtt kárt okozol valakinek. Csak remélem, hogy nem az én szeretteimnek, mert akkor élve nyúzlak meg.
2023. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remélem nem, de attól még bármi megtörténhet. Ahogy Ted is mondta sose lehet tudni ki az aki közveszélyes a társadalomra. Legalábbis nem kell félreérteni, nem vagyok habzó szájú, őrült viselkedésű alak. Teljesen az ellentétes oldal.
2023. okt. 24. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
De imádnam ha nő lennél...
2023. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Légyszíves ezzel tényleg keress fel egy pszichológust
2023. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

Nem, ne pszichológust. Pszichiátert.


Egyébként egy japán kiscsaj konkrétan ezzel indokolta amikor megölt egy embert, hogy annyit hallott már gyilkosságokról, szerette volna kipróbálni milyen érzés.


De azt tudnod kell: nem az erőszak választ téged. Minden tettedért te vagy a felelős.

2023. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!