Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A társadalomban a homofóbok...

A társadalomban a homofóbok vagy a homofób-fóbiások vannak többen?

Figyelt kérdés
A homofób egy szitokszó lett és lehet a jelentése is kicsit megváltozott, úgy látom elég könnyen osztogatják sokaknak.

2023. okt. 26. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Mi az a homofób?
2023. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Aki utalja a bu zikat
2023. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
A homofóbok.
2023. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem azok vannak legtöbben, akiket nem érdekelnek ezek a dolgok, nem foglalkoznak vele.
2023. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Elég tré kérdés...


Életem során többszáz, ha nem több ezer emberrel találkoztam a családom révén, vagy az iskolák, munkák, egyéb elfoglaltságok során, és a emberek 90%a az a típus, hogy "én nem vagyok homofob, nem utálom a bzikat, nem is lenne velük semmi bajom, DE [itt mond valami homofob meleggyűlölő fszágot]"


9% a nyílt homofob, akinek van annyi önkritikája, és gerince hogy bevallja hogy ő tényleg gyűlöli a bzikat, nem próbál azzal takarózni, hogy ha nem lenne el em bé té hadjárat meg propaganda meg érzékenyítés, meg óvodások nemváltoztatása, akkor bezzeg semmi baja nem lenne a bzikkal. Az ilyen csak simán bevallja hogy undort váltanak ki belőle ezek az emberek, mert természetellenesek, vagy mert isten gyűlöli őket, vagy mit tudom én.


És van az 1% akik lenézik a homofobokat. De ezzel az 1%al is lehet sokat mondok. Majdnem az összes ismerősöm ilyen nem gyűlölöm köcsögöket, DE típus, és egy volt csak aki nem volt bigott, de az meg 35 évesen rájött hogy neki magának is vannak biszex hajlamai.

2023. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Aki utalja a bu zikat lehet hogy maga is bu zi csak nem fogadja el magát
2023. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Én nem utalom őket de nem nagyon szeretem a társaságukat, az mi? Homo félfob?
2023. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Hat akin latszik a beszedebe a mozgasaba azokat en se szeretem
2023. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Ezek a kifejezések a túlhasználtság miatt elvesztették az eredeti jelentésüket. A legújabb woke-ok szerint már Gulyás Marci, Szirmai Gergő és a Jólvanezígyes srácok is gyűlöletkeltők.
2023. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi az a wokeok?
2023. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!