Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondta már neked valaki, hogy...

Mondta már neked valaki, hogy pánikrohamai vannak? Hogy reagáltál?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Mondta. Megértő, türelmes és kedves voltam.
2023. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem érdekel, nem az én problémám, akinek baja van, menjen pszichológushoz, nem szégyen (én is jártam más okból).


Exemnek is volt, vele végigcsináltam kemény 1,5 évet - orvoshoz persze nem ment -, mióta elhagytam, nem izgat mások mentális nyűgje.


Maximum annyit tanácsolok, ne kezdjen párkapcsolatba, míg nem egészséges, mert marha szr a másik oldalon lenni.

2023. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem mondta. Viszont én pánikbeteg vagyok már nagyon régóta. Gyógyszerekkel több éve tünetmentes. Amikor volt, akkor se mondtam, csak a pszichiáternek. A csakládtagoknak tudták, de alapból nem beszéltem róla, és mikor volt akkor se mondtam ki, hogy pánikrohamom van, mert ha tovább gondolod, és kimondod még tovább generálja a roham erősségét. Megpróbáltam nem gondolni rá, és más dologra koncentrálni. Többnyire sikerült is. Nem szabad belegondolni a többi rohamba, hogy milyen szörnyű volt, és amikor előjön mással kell foglalkozni, és erős akarattal legyőzni, hogy ezt csak az agyad csinálja, hogy bosszantson, és te sokkal erősebb vagy ennél a betegségnél. 2-es válaszoló! Gratulálok az empatikus magatartásodhoz. Remélem megtudod milyen egy nagyon komoly pánikroham, aminél hiperventillálsz is, és beszarsz a halálfélelemtől! 😁
2023. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Chat eltem pár évig pánikbeteggel.

Mikor megtudtam, hogy csinált egy blog ot, ahol még engem is szidott, letiltottam.

Azóta kövér, dietetikusként osztja az észt.


Most elkezdett írni egy kollégám a magánéletéről. Miután kiderült, hogy nincs barátja, pszichológushoz jár, és engem próbált meggyőzni, hogy rosszul élek, pár nap után tiltottam.

2023. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Nekem még nem mondták, de én egyszer mondtam már a mellettem sétáló ismerősömnek, hogy "asszem pánikrohamom van" és le kellett ülnöm egy padra, mert alig kaptam levegőt, szúrt a mellkasom, pergett a szívem.


Eletemben még talán 1x fordult elő ezen kívül, nem tudom mi váltotta ki, a semmiből jött.

Nem tudom, hogy ez pánikroham volt-e, vagy érrendszeri betegségem van, passzolom. Voltam EKG-n másnap, minden rendben volt.

2023. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
80, 66, 50, 61 %-os válaszoló, én is nagyon kedvellek titeket, amiért lepontoztatok😄
2023. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem a #2 válaszoló pontozgatja le az embereket
2023. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!