Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek megváltozik az...

Szerintetek megváltozik az ember ha sokat beszél egy új emberrel aki nem olyan mint ő és sok dolgot nem ért?

Figyelt kérdés
Pl. nekem van sok egyedi mondásom, beszédstílusom, humorom akármim. És ha egy ember nagyon eltér tőlem és sose érti mit mondok akkor egy idő után megváltozom?
2023. okt. 27. 23:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem azért mert megakarnék ne értsétek félre.
2023. okt. 27. 23:16
 2/6 October15 ***** válasza:
100%

Nem, az emberi személyiség nem így működik. :D Esetleg a szóhasználatod változik, vagy jobb esetben fejlődik a kommunikációd de a személyiséged ettől aztán biztos nem fog változni.


Top on that nem hiszem, hogy sokáig és sokat lehet beszélgetni egy emberrel akivel nem köt össze semmi és még el is beszélünk egymás mellett. Már kivéve ha van valami ami miatt kb. muszály tartani a kapcsolatot, lásd suli, meló, hobbi és társai.

2023. okt. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokfele lakotarssal laktam mar evekig alberletben. Valamennyire mindenkepp hatassal vagyunk egymas szemelyisegere, igen. De gyokeres valtozas felnottkorban mar nincs. Gyerekkorban meg elkepzelheto, ha pl egy csaladbol egy kisgyerek egy masikba atkerul.
2023. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkabb egymasra hangolodtok, kicsit mindenki atvesz vagy nyer az erosebb szemelyisegu, hatarozottabb
2023. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PMC Wagner ***** válasza:
Az alap személyiségeden nem változtat.
2023. okt. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az időjárás, a természet változik?


Igen és nem, egyszerre.

Körforgás mi hol így, hol úgy mutatkozik meg.

Mikor, melyik arcát mutatja.


Miért lennénk mi mások?


De ehhez buta vagyok.....

2023. okt. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!