Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Halálközeli élmény után...

Halálközeli élmény után megváltozik az ember?

Figyelt kérdés
2022. aug. 19. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
14-18 éves koromban rengeteget motoroztam (125 köbcentis motorral jovosítvány nélkül). Minden álmom az volt hogy motorversenyző leszek. Aztán megy napon fáradt voltam de elmentem motorozni. Nagy sebességgel egy kanyar rosszul vettem be és egy fának mentem neki. Egy hónapot voltam kórházban a nyakcsovolyám miatt. Azóta eltelt 20 év. Nem motorozom és nem vezetek semmilyen járművet. Jogsit sem csináltam.
2022. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de nem kötelező.
2022. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy műsor-összeállítás erről, valamint könyvek, műsorok is foglalkoznak vele hogy meg szoktak változni.
2022. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van aki igen, van aki nem (egyik családtagom 2x került ilyen helyzetbe ugyanaz miatt - semmi sem változott)
2022. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Igaz, nem a klasszikus halálközeli élmény, de tavaly, amikor COVIDos voltam, kórházba kerültem, ahol közölték velem, hogy nem valószínű, hogy onnan kijutok.

Aztán persze teljesen felépültem (és utóéag kiderült, csak rossz napja volt a doktornőnek, igazából távolról sem voltam olyan rossz állapotban), és igen, van, amiben változtam. Nem kell drámai dolgokra gondolni, de merészebb lettem, leginkább azért, mert ki tudja, lesz-e rá alkalmam még. No, itt sem kell arra gondolni, hogy hirtelen ejtőernyőzni, meg bungee jumpingolni kezdtem, de pl. az eddigi posványos magánéletemet megpróbáltam rendberakni, belementem olyan találkozóba, amitől eddig tartottam (és rohadt jól tettem, azóta összejöttünk, és imádjuk egymást), a munkában is jobban kiállok magamért, és úgy összességében kevesebbet aggódok azon, hogy "jaj, mások mit gondolnak", meg hogy "mi lesz, ha netán mégsem sikerül valami".

2022. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!