Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti belegondoltatok abba, hogy...

Ti belegondoltatok abba, hogy hétről hétre nyernek a lottón, és egyik pillanatról a másikra hogy megváltozik egy ember élete?

Figyelt kérdés
Te szoktál lottózni? Mennyi volt eddig a legnagyobb nyereményed?
2018. szept. 13. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Folyamatosan van Skandi lottóm, riktán ötös lottó. Legnagyobb nyereményem eddig kaparós sorsjegyen 30.000 Ft volt. :)

Nem gondolnám, hogy annyira megváltozna az életem. Kifizetném a hitelt, de amúgy nem költöznék hirtelen 200 m2-es házba, meg vennék öt kocsit. Itt szokták elcseszni a nyertesek, hogy elkezdik kézzel-lábbal szórni minden hülyeségre a pénzt, aminek aztán van fenntartási költsége is. Csak arra nem számolnak, hogy ahol nincs bejövő, mert ugye egyből felmondanak a munkahelyen, ott előbb-utóbb elfogy a kimenő is, aztán már csak gurulnak lefelé a lejtőn.

Esetleg vennék egy kicsivel nagyobb lakást, mint a jelenlegi, de ennyi, a többivel spórolnék, ha esetleg valamiért hirtelen szükség lenne rá, sose lehet tudni.

2018. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2, Nem szoktam lottózni, nincs értelme. 1, Szerintem csak egy bizonyos kiválasztottak köre nyer, és így változik meg az élete - ha változik is akkor, ha addig is Dagobert Bácsi volt.
2018. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly májusban nyertem 2.2 millió forintot az ötös lottón. Segitett a házvásárlásban... de ugyanúgy dolgozok, ugyanúgy nincs kocsim stb stb....

Szinte senkinek fel se tünt, hogy nyertem, persze nem is reklamoztam.

Mutter is csak akkor tudta meg mikor szeptemberben költöztem.

2018. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebben lottoztam ma már nem! Skandin 4es volt párszor meg az ötös-ön 3-as meg talán egyszer 2-es találat de semmi több mert inkább többet buktam!
2018. szept. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!