Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges,hogy valaki teljese...

Lehetséges,hogy valaki teljesen "papír ember"?

Figyelt kérdés

Van egy testvérem.

Ő az oktatást, különösen felsőoktatást elég durván nyomta.

Van neki gazdasági alap és mesterdiplomája meg egy mérnöki.Elsőt nappalin, a többit levelezőn csinálta.

Ezen kívül, angol, német középfokúja.


Ennek ellenére, egyikhez sem ért igazán.Sőt, sokszor alapvető dolgokat nem tud, ami a végzettségeihez kapcsolódik.

De, a nyelvtudásban is, egyiket sem beszéli olyan folyékonyan.

Pedig, nem kamu egyetemeken diplomázott, a nyelvvizsgái is nemzetközileg elismertek.


Nekem is azt tanácsolta mindig,hogy "az a lényeg,hogy a papír ott legyen a szekrényben, meg bele tudd írni az önéletrajzodva, más nem számít"

Neki valamennyire bejött, mert jól eladja magát.

Viszont, gyakran vált munkahelyet, volt,amikor leépítésre is került.


2023. okt. 28. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Egyszerűen érdekel minden, van is mindenről papírom. Konkrétan nekem hobbi a szakmaszerzés, nyelvtanulás kb kozepszintig. Egyikben sem vagyok hű de nagy szakember vagy aktív nyelvhasználó. Gyakran váltok munkahelyet is, mert mindent ki akarok próbálni.

Volt, hogy egy munkahelyhez nem volt megfelelő végzettségem, de látták, hogy "na, látom ehhez mondjuk értesz, ami nem áll messze a másik munkakörtől, gyere próbáld meg".

2023. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!