Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire gondolsz ha egy ellenkező...

Mire gondolsz ha egy ellenkező nemű személy dicsér és azt mondja hogy szerethetőek vagytok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Zavarba jönnék és nem gondolnám túl. Ha szerinte az vagyok, feltételezem csináltam valami olyat, ami az ő szemében azzá tesz, nem a hasára csapott kitalálni.
2023. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Igy, tobbes szamban?

Kikre gondolt?

2023. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak neked mondta volna akkor lehet tetszel neki , így viszont szerintem csak szimpatikusok vagytok neki.
2023. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy ki mondja, egy 20 eves osztálytárs, vagy egy 40 es alkoholista szerelő.
2023. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok, nem ertem a lepontozast. Ennyi nem eleg infonak. Kik szerethetoek? Te meg a baratnod? Te meg anyukad? Vagy ugy atlagban a nok vagy mi van? Nem mindegy a kozeg sem. Ennyibol losz.rt sem lehet megmondani.
2023. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék semmit sem kezdeni e mondatokkal.
2023. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ellenkező nemű sajnos inkább leszól, nem dícsér. Sőt minél inkább idősödik az ember, annál inkább rájön, hha nem dícséri saját magát az ember más sem fogja. Valamelyik régi komédiában volt szállóige hogy "szerethetőek vagytok gyerekek".
2023. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyámon kívül egyetlen ellenkező nemű sem dicsért még meg életem 27 éve alatt, és sosem mondta rám senki hogy szerethető vagyok, szóval a kérdés nem értelmezhető.
2023. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem a szerethető szó kicsit lekezelően hangzik. Megköszönném a dicséretet, aztán kerülném az illetőt.
2023. okt. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!