Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye, mostanra már senki nem...

Ugye, mostanra már senki nem gondolja azt, hogy az ASMR hülyeség? Melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Nekem az ilyen jellegű, ebben több típus van:


[link]


Mára már szépen beépült a társadalomba. Mostmár csak az nem érti a létjogosultságát, aki eddig barlangban lakott, és ez jó.


2023. nov. 1. 09:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt jól leírtam.. szóval egy felemelő érzés van gitárszóló közben. Vagy valamiféle öröm. Míg ASMR-nál csak rezgés.
2023. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt vagyok, nem az a stresszelős típus, idegrendszerem is teljesen rendben van, mégis idegesítőnek találom ezt az egészet. Evési zajok, körömkopogtatás, nyálas suttogás, zacskózörgetés meg hasonlók nagyon nem nyugtatnak le. Ami viszont igen pl. eső kopogása az ablakon, távoli városi zajok, ezeket szoktam is hallgatni lefekvés előtt, így könnyebb elaludnom.
2023. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Igen, jól írod, az ASMR-nél csak rezgés van. A zenében van plussz is.

Én viszont úgy vagyok vele, hogy elalvás előtt már nem kell plussz, ekkor már nem szeretek spanolódni érzelmileg.

2023. nov. 1. 19:03
 24/25 anonim ***** válasza:
66%
Legelőször mikor rátaláltam több évvel ezelőtt, én is hülyeségnek tartottam, aztán rájöttem, hogy működik, azóta rengeteg fajta ASMR-t hallgattam, nagyon sok csatornát ismerek és napi szinten hallgatok/nézek ilyen videókat. Nálam egy alap kikapcsolódás, szórakozás lett.
febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
ápr. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!