Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy amikor fent...

Miért van az hogy amikor fent vagyok senki nem ír de amikor alszom vagy nem tudok írni akkor mindenki keres?

Figyelt kérdés
2023. aug. 11. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanígy vagyok... :D Három napig nem aludtam, hátha találok itt egy barátot végre, de lóf*szt sem érdeklek soha.


Aztán végül feladtam, békésen összeestem végre a fáradtságtól, akkor meg jött legalább egy–két privát üzenet, ami még életben tarthat a kilátástalan munkanapok tengerében.


Persze azokból sem lett semmi, de legalább a remény illúziója megvolt :)

2023. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Ha gondolod írhatsz ha szeretnél beszélni :)
2023. aug. 11. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár alapinfót megadsz még előtte, hogy tudjam, mire lehet számítani? Kor, nem, minimális érdeklődési kör... Ennyit csak.
2023. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nem baj azt privátba írom
2023. aug. 11. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Rendben, de akkor te írj elsőként xD
2023. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatnál:)
2023. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi a baj ezzel? Ír vki, amikor alszom/nem érek rá/nem vagyok online, megnézem, válaszolok, amikor módomban áll. Nincs előírva, hogy csak folyamatos chatelésre lehet használni pl. a Facebookot, és rögtön rá kell ugrani a kapott üzenetre. Gyakorin egy ideig ismerkedtem (barát, partner), de már jó ideje nem. De érvényes minden netes levelezésre, amit írtam.
2023. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és azért van sokszor, hogy nem akkor ír a másik, amikor te ráérnél, mert mindenkinek más az időbeosztása, szabadideje stb.
2023. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!