Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem maradt senki akinek ilyen...

Nem maradt senki akinek ilyen dolgokat napiszinten elpanaszoljak, ha ennyire zavar mindenkit, kinek lehetne ilyen dolgokról panaszkodni?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokról minthogy megint mekkora parasztok vannak a buszon körülöttem, városban megint milyen idegesítő emberek vannak, akiket szeretnék látni azokból meg alig van néhány, aztán az anyám gyerekét sincs már kinek ócsárolnom akit gyakran szoktam, ha atrocitás ér a városban arról sincs kinek beszélnem, mindenki elfordult tőlem. Arról se panaszkodhatok hogy egész nap senki se áll velem szóba, meg hogy milyen unalmas az életem. Amikor valaki szóba áll, ezekről a dolgokról napiszinten szoktam neki panaszkodni. De nem tűrik. Valakinek viszont a saját mentális egészségem érdekében muszáj a lelkemet kiönteni. Kinek ha ennyire nem tűri senki?
2023. júl. 21. 10:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Pszichológusnak. Nem hiszem, hogy létezik ember, aki ingyen hallgatná ezt hosszútávon. Illetve nem is normális ez a hozzáállás illetve hogy csak rossz dolgokról beszélsz
2023. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Te Irma néni vagy a buszról?


Amúgy ja, keress fel egy pszichológust. Vannak gondok!

2023. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ne panaszkodj annyit, senki nem bírja ezt hosszú távon.
2023. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Jól írja az első
2023. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Nekem ugyanez a bajom :D szerencsére van egy barátnőm, aki hasonló és olyankor ráírunk egymásra, minden mást telefonon/személyesen beszélünk mer, messengeren panaszkodunk. A többi barátom meg a férjem nagyon unja, nem mondják, de látom rajtuk. Olyankor fortyogok magamban, aztán írok ennek a barátnőmnek :D


tegnap pl majdnem elb@szott egy robogós, aki áthajtott a piroson, aztán még ő ordított le. Rohadt pipa voltam, hazajöttem, mondtam a férjemnek, ő csak annyit reagált, hogy sajnálja... Köszi :D aztán húsz percig szidtuk a robogóst a barátnőmmel :D

2023. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Ennyi panaszkodás után ne is csodálkozz, ha a kutya sem kíváncsi rád.

Te vagy maga a negativitás.

Azt írod zavarnak az idegesítő emberek körülötted, hidd el te is az vagy mások szemében ilyen hozzáállással.

2023. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Írj Karácsony Gergelynek naponta, hogy mekkora parasztok vannak a buszon körülötted. És hogy szeretnéd, ha ezek az emberek inkább a saját autójukkal mennének át a Lánchídon.


Viccet félretéve: tényleg szar most a főváros, de mindenhol, bármilyen tökéletes helyzetben találhatsz valamit, amire panaszkodni lehet.

Ugyanígy, bármilyen lehetetlen helyzetben találhatsz valamit, aminek örülhetsz: szórakoztasd magad azzal, hogy keresel minden helyzetben valamit, aminek örülni lehet. Pl. gondolj arra, hogy a magányos Robinson Crusoe hogy örülne, ha parasztokkal lehetne a buszon.

2023. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Ezeket a számodra fontos, de egyébként jelentéktelen sérelmeket írd le a naplódba. Te megkönnyebbülsz, hogy kiadtad, másokat viszont nem mérgezel a negativitással.


Tipp: próbáld meg ezeknek a kellemetlen helyzeteknek a másik felét nézni, és megtalálni a szépséget magad körül. Ha a jó dolgokra figyelsz, ezek nem fognak állandóan bosszantani és mások is szívesebben állnak veled szóba. Sok sikert ♥

2023. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Írj naplót.
2023. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Van egy mondás ha jót nem tudsz mondani inkább ne mondj semmit...
2023. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!