Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kozterulet felugyeleten...

A kozterulet felugyeleten kivul hova tudok fordulni ?

Figyelt kérdés

Most lett elegem az egyik szomszed nombol !!ket kutyabol az egyiket rendszeresen el engedi ,neki rohan az enyemnek ,fel loki ,tamadja ,ilyenkor igen is fel veszem !!!!!!!!

A masik ....egy vossza hivast se hallottam tole,a kuzya piszkot rendszerint nem szedi ossze utana !!!

Koztereseket mar nem egyszer hivtam ,b@sztak ra ,de en most elegeltem meg !!!!

N31


2023. nov. 1. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A fellokes az jatek. A te kutyadnak felre kene ugrani.


Meg azert se csinalnak semmit,ha egy nagy kutya megharap egy embert.

2023. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez bírósági ügy úgy tudom. Most ezzel a rendőrségre meg egyebek felesleges menni. Elmész a bíróságra, elmondos amit kell, befizetsz egy minimális összeget és elkezdődik akkor egy folyamat ezügyben. Amik vannak bizonyítékok azokat nyilván vidd magaddal.
2023. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 vannak !
2023. nov. 1. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki nem fog semmit tenni, se a rendőrség, se a bíróság, se senki. Ettől komolyabb ügyekkel sem foglalkoznak/tapasztalat, én is benne vagyok egyben/.
2023. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!