Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha erre lenne lehetőséged egy...

Ha erre lenne lehetőséged egy ilyen munkára, elvállalnád?

Figyelt kérdés

Egy pest megyei településen élünk, saját házban. Kaptam egy olyan állásajánlatot, ahol betanulási időszakban minden nap be kellene járnom Budapestre tömegközlekedéssel, de utána csak heti két napot. Az utazás 2 óra oda és 2 vissza. A betanulási időszakban meg tudnám oldani, hogy a cégtől 30 percre lévő, üresen álló lakásomban lakjak (a közeljövőben nem lesz kiadva a lakás, ezért üres). A betanulási időszak után viszont a heti két napom úgy nézne ki, hogy reggel 5 órakor indulok és este 19 órára érek haza. A másik három nap home office. Az lenne a kérdésem, hogy ha legalább másfélszer annyit fizet a cég, mint egy helybéli cég, ahova viszont minden nap be kell járni, akkor te melyiket választanád?

(Budapestre visszaköltözés nem opció, kérlek ezt ne írjátok.)



2023. nov. 2. 09:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán vállalnám.
2023. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kitana. ***** válasza:
66%
Autó nem opció arra a két napra? Én nem szívesen lennék talpon munka miatt reggel 5-től este 7-ig, heti két napot sem. Maradnék helyben, kivéve, ha nagyon rászorulok a több fizetésre, de ha a kevesebből is ki tudok jönni úgy, hogy élni és félretenni is tudok, akkor nem utazgatnék ennyit.
2023. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha heti 2 nap lenne csak a bejárás azt azért még ki lehet bírni nyilván ha valóban sokkal jobb a fizu mint egy helybéli cégnél, és a betanulás idejére a mindennapos bejárást úgy hogy arra az időre van lakhatás a közelben főleg saját így azért ki lehet bírni szerintem. Ha lenne vagy van saját járműved mondjuk autó akkor azért heti 2 napot is előbb megtudnád járni mint tömegközlekedve, szerintem legalább is, de ez a te dolgod. De azért még így is ki lehet bírni.
2023. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 PMC Wagner ***** válasza:
100%
Puding próbája az evés én mindenképp megpróbálnám ha ekkora a fizetés külömbség. Viszont ha kitudod adni a lakást az jobb opció szerintem
2023. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A heti két 14 órázás is kicsinál, pláne fél 5-ös keléssel. Te tudod, mennyire kell neked a pénz, de a testedet nem éri meg kizsigerelni. Meg a családi életedet se, hogy két teljes napon nem vagy otthon, illetve ha hazaesel, se vagy beszámítható.
2023. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Jogosítványom nincs, így az autó kilőve.

A páromnak is olyan a munkája, hogy reggeltől estig úton van, így nem tőle/magunktól venném el az utazással töltött időt. Ráadásul, pont azokon a napokon hosszúzik, amikor nekem be kellene járnom a céghez. Gyerekünk nincs.

2023. nov. 2. 10:20
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
A szervezeted megbosszulja, a többi napokon is rosszabb fizikai állapotban leszel az abnormális terhelés miatt. A kérdés az, hogy mennyire kell a pluszpénz.
2023. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyi az annyi es hogy erzem magam ott. Ha 200 helyett 350 az meg mindig nem eleg normalis elethez. 500 alatt szinte mind1 minden mas pozitivum is mert hiaba ha keves a penz..
2023. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Én nem utazgatok, csak home office.
2023. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindegy milyen élethelyzetben, milyen más lehetőségek vannak és mennyi az a +50%. Autó nem opció legalább egy P+R-ig?
2023. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!