Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy két Adnroid projekt...

Egy két Adnroid projekt elkészítése után, ha távmunkában lenne lehetőséged dolgozni elvállalnád?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy teljes mélységében nem értesz a platformhoz, több dologgal nem találkoztál, mint amennyivel igen. De valaki mégis felvenne.

2017. szept. 3. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Fizetéstol függ, alapvetően szeretem a home-officet.
2017. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban nem vagyok egy nagyon biztos tudású fejlesztő. Tudom, hogy itt nem kapnék a megbízótól segítséget. Dolgoztam már home-officeban, jó tapasztalat volt, de ott a megbízó segített, és gyakornok voltam csak (nem android volt).
2017. szept. 3. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

A jó fejlesztő ismérve az amikor nem a platform, cél, nyelv szab határokat.


Én alapvetően php webfejlesztő volnék, ennek ellenére amikor kellett, akkor összedobtam programot windows desktop-ra C#-ban visual studio alatt.


Amikor kellett, akkor androidra is megcsináltam pár dolgot, sőt még ios-re is, úgy, hogy csak az emultátor volt számomra elérhető.


Ha kell, akkor linux alatt bash-ban írom meg a scriptet. Most tervben van egy kis opengl-ezés is C++ alatt.


Volt, hogy nodejs alá csináltam meg valamit, volt, hogy java-ban, stb, stb...


A különbség az, hogy php-ban kb 10 éve futok, így azt a kisujjamból kirázom, addig pl android alá kell a google és a doksi olvasgatás. De az a tapasztalatom, hogy a legtöbb helyen nem rugdossák az embert, főleg ha tisztában vannak azzal, hogy nem vagy senior az adott területen.


Eleinte sokat fogsz túlórázni, sokat kutakodsz, de 1-2 hónap alatt biztos ujjakkal fogod ontani a kódot.

2017. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tartozok a jobbak közé, sőt.
2017. szept. 3. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor válts szakmát.


Nem mondom, hogy k.va jónak kell tartanod magad (bár nem ért egy kis egészséges nagyképűség), de a legrosszabb pont ha rossz szakembernek tartod magadat.


Ha rossznak bélyegzed a munkádat, akkor onnan nincs lehetőség feljebb lépni. Vagy önértékelési zavarod van, vagy valóban nem való neked a szakma.

2017. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!