Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gls futárcégnél lenne lehetősé...

Gls futárcégnél lenne lehetőségem dolgozni, elvállalnátok?

Figyelt kérdés
Október óta nincsen munkám.múlthéten voltam kint mosogatni egy határhoz közeli hotelbe,de ott 1100 euroért vennének fel márciustól-mínusz 500 euro lenne a szállás és a benzinem együtt!Ma kaptam egy ismerősömtől egy lehetőséget. 200kmre tőlem hétfőtől-péntekig futárkodás a Gls-nél ausztriában!1200 euro nettó és szállás amit biztosítanak,valamint minden pénteken hazajárás magyarországra! Ti elvállalnátok? egyedül az zavar hogy napi akár 12 óra munka is lehet:S lehet nem bírnám ki.
2015. febr. 20. 13:23
 1/2 Gábor t ***** válasza:
Szia. Nap mint nap találkozom futárokkal , fizetésre még egyszer sem panaszkodtak, de a rengeteg munkára annál inkább.
2015. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán értek a témához.Ugyan van jogsim de vezetési gyakorlatom nem igazán.Figyelj ha tudsz vezetni akkor vállald el .GPS alapján kell menni címekre az meg szerintem tud magyarul úgy hogy még németül se kell tudni hozzá.(itt fordulj jobbra ott fordulj balra érted)Egy picit sokallom az 500euros szállást de helytálló kb itt kezdődnek az albérlet árak az EU nyugati országaiban.Bár lehet hogy ha utánna néznél ezért a pénzért már kaphatnál mondjuk egyágyas szobát is. Az azért kényelmesebb mintha mondjuk hárman vagy négyen laktok egy szobában.Láttam külföldön magyarokat akik futár vagy nagyobb csomagküldő nél dolgoztak UPS meg ilyenek .Szerintem ilyen melóhoz nem kell se helyismeret se nyelvtudás sem pedig semmiféle különleges képesség.Bízd magad a GPS re majd az elnavigál helyismeret nélkül is 'A' pontból 'B' pontba.(Ha meg lerobban a autó akkor meg lökd be az árokba :-D) Amúgy szerintem kényelmes melónak tűnik. Ha meg belejössz akkor meg szerintem ez egy nyugdíjas állás.12órás műszakot ki lehet bírni .Én volt úgy hogy dolgoztam külföldön mosogatóként napi 16 órákat is 30perces breaktime-okkal sőt olyan is hogy heti pihenő nélkül.Ha van heti 1nap off-od akkor szerintem lehet bírni a napi 12órás műszakot akár hosszabb távon is.(Csak a pedált nyomjad oszt kész többi nem számit ;-D ) Szóval ha véleményemre vagy kiváncsi: Ha engem választana a cég akkor én elvállalnám ezt a melót.
2015. dec. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!