Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire ciki/gáz hogy nincs...

Mennyire ciki/gáz hogy nincs jogosítvanyom?

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok és nincs jogoaitvanyon. 5 alkalommal megbujtattak forgalmin, alkalmatlan vagyok rá.

2023. nov. 3. 14:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

36 éves férfi vagyok, és nekem sincsen jogosítványom. Nincsen rá szükségem, havonta 1-2 alkalommal elfordul hogy jól jönne egy kocsi, de azt meg mindig megoldom. Sokat sétálok, kerékpározok, és a tömegközlekedést szoktam használni. Évesszinten rengeteget spórolok meg azzal, hogy nem használok autót. Egyáltalán nem ciki, ha valakinek nincsen jogosítványa.

Akinek van jogsíja és autója, azok az emberek nagyon elvannak kényelmesedve, ha tehetnék akkor még WC-re is kocsival mennének.

Sokan mondják, hogy mai világban alapdolognak számít, és már lassan nélkülözhetetlen. Szerintem nem!

2023. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz, de ha gáz lenne se tudsz mi csinálni mert valószínűleg nem tudod megcsinálni. Nekem se sikerült, már nagyon sok órát vettem akkor és még kellett volna nekem meg nem ér meg milliókat egy jogosítvány. Főleg hogy gazdag se vagyok. Vagy nagyon sok pénzbe kerül ilyeneknek mint mi, tényleg lehet millió feletti összeg is nekem túl ment volna a millión ha folytatom vagy nem is sikerül szóval szerintem ezt jobb inkább elfogadni.
2023. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon. Semmi önállóságod, tulajdonképpen egy kisfiú vagy.
2023. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Létező jelenség amit a 13-as válaszoló ír. Én is megkaptam már, hogy milyen férfiember vagyok. Lesznek bajban és szerintem meg fogom élni azt amikor se autó se semmi. Szóval nyugi. Hozzászoktam már az úgynevezett nélkülözéshez. Fel a fejjel, cinikusan.
2023. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem az a gáz, ha nincs jogsid, az a gáz, ha balesetveszélyesen közlekedsz, és azt hiszed, hogy menő vagy. Lassan 40 éves leszek, és képes vagyok jogsi nélkül élni, közlekedni, kirándulni, utazni.
2023. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a jogsi olyan, h amíg nincs az embernek, addig megoldja a közlekedést máshogy, de ha megvan és szerez egy autót, onnantól rohadt kényelmesbe vált a mindennapi élet. Persze nem kötelező mindenkinek jogsival rendelkezni, nincs semmi gond azzal, ha valakinek nincs és nem akar vezetni.
2023. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem nézem le az autósokat meg az autó nélkülieket sem. Én csupán cinikus vagyok.
2023. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!