Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg ciki ha nincs valakine...

Tényleg ciki ha nincs valakinek jogosítványa?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok,nincs jogsim. Sok ember rámcsodálkozik,mikor témába jön a vezetés. Sokan pedig megjegyzik,hogy már azért illő lenne. Tényleg Ennyire alap lenne?

2016. júl. 6. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jársz kocsival, nincs szükséged rá, akkor fölös.

Ha pl nagyvárosban laknék és mindenhová eljutnék tömeg közlekedve nekem se lenne jogsim és kocsim se. De mivel nem így van ezért letettem.

24/l

2016. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én 28 vagyok mindenki rágja a fülem de én nem akarom félek tőle és így kár erőlködni
2016. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Igen sok embernek nincs jogosítványa (nekem sem).

Egy ilyen közlekedési kultúrában, amiben itthon élünk, nem is akarok soha részt venni autóval.

Aki szerint meg ez ciki, arról meg nekem van meg a véleményem. :]

2016. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs autód, és nem is tervezel rá beruházni a közeljövőben, akkor a jogsi egyenlő a kidobott pénzzel.
2016. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biciklivel eljutok oda ahová kell, akkor meg mi a francért költsek jogsira, mikor még autós sincs (sőt nem is szeretném autóba és annak fenntartásába ölni a pénzem).
2016. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Ha férfi lennél, akkor rácsodálkoznék.
2016. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Nézd, úgy kell felfogni az autó dolgot hogy nem kell a villamos elé hamarabb kimenni hogy majd elérd a buszt amire átszállsz. Lehet hogy költeni kell rá, meg tankolni, de cserébe elmész vele akárhova, berakod magadnak a holmit amit vinni akarsz valahova.

Ha van kutyád macskád, akkor pl nem a tömegközlekedésen kell vele zötyögni.


Nekem A-B kategóriám van, nyáron csak motorral megyek, ha bejön a nagyon hideg, ónos eső, hó, akkor pedig autóval. Télen pl új abroncsot kap a motorom, a felniket elég fárasztó volna cipelni kézben a városon keresztül, így meg berakom régi kerekeket meg az új gumikat és viszem.


Mondjuk annak nem látom értelmét, ha valaki kifizeti a pénzeket érte, aztán sose vezet, mert nem ül ott mellette valaki.

2016. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jogsi nem kis befektetes ha tenyleg akarsz autot es megvan ra a penzed akkor tedd le ha nincs es nem akarsz es ceges kocsit sem kell vezetni akkor felesleges mert elfelejted a tanultakat es ha pld egy ket evre veszel ra autot nem fogsz merni beleülni ugyh csak akkor ha veszel kocsit ... nem olcso es időigenyes dolog is, amugy nem ciki mivel sok olyat ismerek akik 18 evesen megszereztek de vezetni nem volt lehetősegük es nagyon sok balesetet okoztak ezaltal, nekem csak 23 eves koromra lett meg a munkahoz kellett ott is tanultam meg vezetni ugyh megszerzestől szamitva első naptol vezetek bar mar egyre ritkabban mivel felmondtam a munkahelyen de nem okoz gondot a vezetes
2016. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Attól is függ, hol laksz. Budapest belvárosában tényleg felesleges.

Viszont én nem ott lakom és sosem akartam olyan nő lenni, aki nem mer vezetni, meg nem is akar. Rengeteg olyan ismerősöm van, aki nő és arra fogja, hogy ő nő és azért nem vezet. Persze azért a párja tudjon, meg fuvarozza, ha kell. Nálam ez nem pálya, amint lehetett meg volt a jogsim, amint lesz rá lehetőségem autót is veszek. Nem akarok én is anyósulesen poffeszkedo nő lenni, mint sok ismerősöm, akik személyi sofőrnek nézik a párjukat.

2016. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Inessential ***** válasza:
92%

"hogy már azért illő lenne. "

Miért lenne?


Egyébként normális emberek között ez nem ciki.

Apa például 42 éves korában tette le a jogsit, mert előtte nem volt rá szükségünk (most 44 éves) . Autó is van.

(Anya nem vezethet egészségügyi okok miatt, de anno elkezdte ő is, de nem tudta befejezni.)

2016. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!