Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen benyomást keltek...

Fiúk! Milyen benyomást keltek a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Röviden így jellemezném magam.

Belső: intellektuális típus, a komoly beszélgetések a világ helyzetéről a kedvenc témám, főként érdekel a pszihológia, biológia, történelem, politika, közgazdaságtan. Ugyanakkor szeretek csak úgy ellenni, nevetni, viccelődni, butáskodni barátokkal. Alapvetően introvert vagyok, szükségem van a csendre és magányra az energia szintem feltöltéséhez, de nem vagyok zárkózott vagy gátlásos. Főbb hobbiaim a rajzolás, fényképezés, tánc, sütés, és kirándulás/természetben lenni.

Külső: alacsony (158 cm), sportos alkat, középhosszú sötétszőke haj, zöldes-kék szem, jól barnuló bőr. Minimalista öltözködési stílus, nem szeretem a kirívó, magamutogató, baddie stílusokat.


2023. nov. 5. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Atlag tini
2023. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Normális/átlagon aluli.


(Attól függően kinek milyen típus tetszik.)

2023. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

- szükséged van én-időre erre a legtöbb embernek szüksége van.

- az érdeklődési köröd eléggé tág, világ és országos problémák megvitatása...ez is napi szintű általános

- nem vagy mogorva talán veszed a viccet is

Belsőre tehát...átlagos vagy.


külső: talán kicsit alacsonyabb , a többi szintén általános.


Semmi extra különleges nincs a külsődet illetően, ez így a napi szintű emberek a boltban az utcán stb.


Szóval igazából a pofid az ami a lényeges is, és talán az alkatod.

Ettől még lehetsz vonzó de lehetsz nem is.

2023. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%

Nagyon jó társ lehetsz kérdező, és a tulajdonságaid is vonzóak. Külön tetszik, hogy beszélgetni is szeretsz, de visszavonulni is, és mindkettőre szükséged van. Alapjaiban egy kialakult ízlésed, és világlátásod lehet, és ez nagyon jó.

Külsőre nyilván nehéz megállapítani dolgokat, de a leírásod alapján megnyugtató, ahogy a kinézetről is gondolkodsz. Az embernek így lehet bizalma, mert látja, hogy lelkileg is egyensúlyban vagy magaddal, és a világgal, és rád bízhatja majd magát egy férfi (bármilyen bénán hangzik ez most).

2023. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
58%
Érdekel a pszichológia, de nem tudod helyesen leírni. Hihető vagy tényleg. :D
2023. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Tucattini, aki elhitte a mesét, hogy pont ő az az egy, aki érettebb a koránál.

Azt meg már nem is kell ecsetelni mélyebben, hogy intellektuális, de nem tudja ragozni a főneveket...

2023. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Nekem már áll. 29/f
2023. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zeldor válasza:

Röviden nagyon szimpatikusnak tűnsz.

Könyvmoly és intelligens vagy, ugyanakkor a leírtak alapján szeretsz kimozdulni, "kirándulni"

Bennem szimpatikus benyomást keltesz

2023. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!