Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, hogy tegyek jó első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, hogy tegyek jó első benyomást, hogy keltsem fel a figyelmét (komoly kapcsolatot szeretnék majd)?

Figyelt kérdés

Egy mosolygós, kedves, szép arcú, csinos nő vagyok. Van valaki aki tetszik, még sosem beszélgettünk, csak egymásra mosolyogtunk. Mivel annyi bátorságom nincs, hogy leszólítsam, így azt tervezem, hogy elmegyek az egyik foglalkozásra amiről most tudtam meg hogy ő tartja, és így szóba elegyednék vele. Mivel ez egy izgalmas elfoglaltság, így jó kiindulási alap lehetne a beszélgetéshez.

Attól félek, nehogy leblokkoljak, mert annyira tetszik. Viszont nem szalaszthatom el a lehetőséget. Egyébként biztos szembetűnő lenne a zavartságom. Szeretném ha tényleg igazán felfigyelne rám :)

Srácok mit tegyek, hogy több találkozó is legyen majd ezután?! :) Leplezzem hogy tetszik, vagy inkább legyek nyugodtan zavart? Legyek érdeklődő es mosolygós mint amilyen vagyok? Mi legyen?

Köszi ha segítesz!!!! :)



2023. szept. 16. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Body talk!
2023. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Tegyen ő.
2023. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Én a helyedben inkább kivárnám, hogy ő lépjen. Még nem derült ki, hogy a szimpátia kölcsönös-e. Én vagyok hasonló helyzetben egy lánnyal, szimpatikus, egymásra mosolygunk, tehát simán kezdeményezhetnék. Viszont pár dologból azt láttam, hogy nem illenénk össze, és ezért inkább nem kezdeményezek. Ha úgy alakulna szívesen beszélgetek vele, de amennyire levettem eddig, nagyon különbözünk.

Nem lehet, hogy nálatok is valami ok miatt nem lép?

2023. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Öltözködj csinosan, mosolyogj rá, beszélgess vele, "dobáld" a hajad (lehetőleg hosszú hajad van), légy csábító stb. Próbáld meg elhívni egy kávéra vagy egy sétára.
2023. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
5. Nem tudjuk a férfi is szeretne-e komolyabbat. Remélem ő lépni fog.
2023. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Éppen ezt szeretném kideríteni, hogy lehetne-e bármi. :)

Mondjuk nem vesztek semmit ha "bevetem magam" a sűrűjébe, maximum azt mondja hogy "ne próbálkozz" vagy hogy "van barátnőm".. :)

2023. szept. 16. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!