Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Az mindenképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Az mindenképpen taszító, ha egy alacsony férfinek hatalmas autója van?

Figyelt kérdés
Ha egy jó nagy, 5 méter hosszú és 190 centi magas SUV-ot vezet, úgy hogy csak 170 centi körüli, az mindenképpen azt a látszatot kelti mintha így akarna kompenzálni? (Még ha nincs is úgy)

2022. dec. 12. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Pedig úgy van 😂
2022. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
A párom jóval alacsonyabb, de van 5 gyerekünk, szóval muszáj a nagy autó. Erre szerintem még egyikünk sem gondolt, hogy ciki, amikor egyedül megy vele, mert hátha valaki szerint kompenzál.
2022. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1.


Igazából az az oka, hogy tartok tőle hogy az utasaimnak nem lesz kényelmes, ha nincs elég tér… Pedig nem gyakran szállítók utasokat, de valamiért ez nekem egy nagy aggodalmam.

2022. dec. 12. 13:01
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Én ugyan nem szoktam nézni, hogy kinek milyen kocsija van, ha látom is, kb 10 perc múlva elfelejtem....

De szerintem az illető személyisége számít. Milyen kocsi illik hozzá?

Milyen a pasas? Sportos fiatalos, lendületes személyiségű, vagy 120 kg és alig vonszolja magát?

Azt a pasinak kellene éreznie, hogy a személyiségéhez milyen kocsi passzol (már ha van rá pénze).

Ha neked a 170 cm-hez nem kell egy létrát nekitámasztani a kocsihoz hogy be tudj ülni, akkor teljesen jó. :D

2022. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Nekem alapvetően ezek a "veretős" rongyrázós autók nem tetszenek, ha magas az illető férfi, ha nem. Nem gondolnám, hogy kompenzálás miatt veszi az illető, ha alacsony, attól még nem szimpatikus.
2022. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Azt sem tudom, mi az a SUV. Nem érdekel, milyen egy férfi autója, kb. a legismertebb márkajelzéseken kívül semmit nem értek az autókhoz és abszolút nem határoz meg semmit párválasztásnál sem az autó.
2022. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel milyen kocsit veszel. AMi neked tetszik és ki tudsz fizetni.
2022. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az a taszító ha azt hiszi bármilyen formában érdekel az autója
2022. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én valami másra számítottam a kérdés végén... 😂
2022. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9. Mire?
2022. dec. 12. 14:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!