Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van egy fiú, akivel beszélg...

Ha van egy fiú, akivel beszélgetek és múltkor leláttamozott 2 hétig és most már írt mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy ritkán ír vissza és múltkor is 2 napig tartott neki visszaírni, majd leláttamozott 2 hétre… most rám írt, de nem tudom, hogy mit, mert nem néztem meg már 3 napja. (direkt)

Mit csináljak?

Nézzem meg? Láttamozzam le 2 hétig? Ne nézzem meg és ne írjak neki vissza 2 hétig?

(Tudom, hogy ez gyerekes, de nem tudok mit csinálni) 16L



nov. 6. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Én kicsit idősebb vagyok már, az ilyet gond nélkül kitörlöm már.
nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Ideje lenne felnőni, és nem játszadozni egymással. A többit ha leírnám, törölnék (az ostobaságról szólt, az érzelmi és értelmi intelligencia hiányáról, és hogy mennyire megérdemli egymást két ilyen szerencsétlenség, akik képtelenek értelmesen kommunikálni egymással dacból, közben magukat ostorozzák érte).

Gondolom a szabályzat miatt írtad, hogy 16 éves vagy, mert agyilag ez a 14 alatt van bőven.

nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Most ez komoly? A fiatalok ma így nyomják? Ez nem gyerekes, mert a gyerekek ettől sokkal egyenesebbek és őszintébbek, még egy 3 éves ovis is bölcsebb ettől.

Ne haragudj kérdező, nem akarlak megbántani, de neked lesz sokkal nehezebb, ha ilyeneken agyalsz és direkt nem nézed és direkt nem válaszolsz. Ez jó neked? Mert ha igen, csináld.

De nem egyszerűbb ha érdekel az üzi, megnézed, majd rögtön vagy később de válaszolsz és ennyi, ez a kommunikáció alapja.

Ha mindenki csak láttamozza két hétig, ki fog halni az emberiség.

nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Akkor válaszol, amikor akar. Ez lenne az egészséges, nem a telefonon lógni.


Ha meg csak neked nehéz visszaírnia, akkor felesleges taktikázni.

nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
En rogton megneztem volna es nem valaszolok. Vagy azt irnam, kosz, nem. Es pont.
nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy látta az üzenetet, nem volt ideje rögtön válaszolni és aztán elfelejtette. Kb ennyire fontos neki a beszélgetés. Ér ez neked annyit, hogy így görcsölj rajta?
nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!