Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok tejet ittam ma és fosok...

Sok tejet ittam ma és fosok tőle, ez normális?

Figyelt kérdés
2023. nov. 6. 23:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Még ha nem is vagy laktózérzékeny a szervezeted nem biztos hogy nagyobb mennyiségű laktózt fel tudja egyszerre dolgozni és khm ilyenkor hajlamos az ember fosni.
2023. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
A tej (felnőttkorban) alapvetően nem természetes tápláléka a főemlősöknek, te sem alkalmazkodtál hozzá, kerüld el.
2023. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagy lattózérszékeny. A kormány évszázadok óta próbálja mérgezni és kontrollálni az embereket a tejjel.
2023. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

#3

Na, én erre most tényleg kíváncsi lettem, eskü. Hogyan próbálja a kormány kontrollálni az embereket a mérgezett tejjel évszázadok óta? Megfosat, hogy ne tudjunk menni bankot rabolni meg bűnt elkövetni vagy hogyan?

2023. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

4, csippet raknak a tejbe. A kormány már rég rájött hogy az embereket könnyen lehet irányítani a belükön keresztül. Olyan összetevők vannak a tejben amiket akár gombnyomásra aktiválhatnak hogy hasmenésed, görcsöd stb legyen.

Így tudjàk befojásolni hogy egyszerre hány ember dolgozzon, hány ember maradjon otthon. Hányan legyenek betegek stb. Mind a kormány műve .

2023. nov. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Normális, ha sok kávét iszol az is képes az embert meghajtani
2023. nov. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"A tej (felnőttkorban) alapvetően nem természetes tápláléka a főemlősöknek, te sem alkalmazkodtál hozzá, kerüld el."


🤡🤡🤡 akkor ezzel a logikával az étrendünk 90%-át kerüljük el

2023. nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
most iszok is egy nagy pohár kakaót
2023. nov. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Justinianus ***** válasza:
Nem marad a fejedben...
2023. nov. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg laktózérzékeny vagy. Alapjáraton az ember szervezete a gyermekkor elteltével már nem termeli a laktózt alias tejcukrot lebontó laktáz enzimet. Ez a cukor ezért lebontatlanul érkezik a vastagbeledbe ahol a baktériumok rábuknak és elkezdik fermentálni és egy csomó vizet magához vonz. Ezért puffadsz fel, fosol és lesznek hasi görcseid. Mondjuk elsősorban Európában úgy szelektálódtunk, hogy nagyon sok ember szerevezete felnőtt korában is minden probléma nélkül lebontja laktózt ezért nálunk tök elterjedt a tejivás. De ők már mutánsok, az az alapértelmezett hogy befosik tőle az ember. Viszont van megoldás az egyik nem iszol tejet. A másik, hogy veszel laktózmentes tejet, vagy veszel be laktáz tablettát tejtermékek fogyasztásához. Én a helyedben diagnosztizáltatnám is magam, mert lehet adókedvezményt igényelni, 5 évre visszamenőleg a kedvezmény mértékének megfelelően adóvisszatérítést is. Csak nézz utána pontosan milyen vizsgálatok szükségesek, nem mindegyiket fogadják el.
2023. nov. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!